"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Моя нова пісня також спогад про теплі й ніжні моменти, про дні, коли все здавалося особливим, а квіти — найніжнішими у світі. Навіть якщо у стосунках уже немає того світла, спогади все одно залишаються з нами, лікують і наповнюють серце», — ділиться YAROMIYA.
Квитки вже в продажу
З 11 грудня повертається міжнародне сполучення Мукачево - Чоп - Чієрна-над-Тісоу – Кошице. Про це повідомили в Укрзалізниці. Маршрут зв'яже зручний хаб у Закарпатті з одним із найбільших аеропортів Словаччини.
Графіки руху, які опублікували в Укрзалізниці:
Поїзди проходитимуть через станцію Чоп: в напрямку Мукачево - о 12:00 та 14:51, в напрямку Кошице - о 16:13 та 19:26. Це дозволить пасажирам з різних куточків країни зручно пересісти на поїзди з/до Кошице:
Квитки вартістю від 363 грн вже доступні у касах вокзалів та безпосередньо на борту поїздів. Цей рейс стане 13-м міжнародним залізничним сполученням для українців, кажуть в Укрзалізниці.
Всю мережу з можливими пересадками можна побачити на сайті Укрзалізниці.
Раніше ми повідомляли, що «Укрзалізниця» у разі нових блекаутів української енергосистеми не скасовуватиме пасажирських поїздів, як і не скасовувала вона їх після масштабної атаки 23 листопада.
Тетяна Самойлова