У кліпі — реальний стрибок з парашутом, на який артистка наважилась попри сумніви. «Я знала, що мама не підтримає, тому просто зробила це. А вже потім, коли сказала їй, що хочу стрибнути — вона була шокована. Ми посварились. Була напруга, ультиматуми, мовчання. Але я не могла відмінити вже зроблене», — розповідає GROSU.
За словами російського лідера, він зробить все, що \"від нього залежить\"
Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив про готовність налагодити відносини з Україною. За словами російського лідера, він зробить все, що "від нього залежить".
Як передає Інформатор з посиланням на"РІА Новини",про це Путін сказав на зустрічі в своїй резиденції з народним депутатом від "Опозиційної платформи - За життя" Віктором Медведчуком, який також є його кумом.
"Всіляко зі свого боку готовий сприяти відновленню російсько-українських відносин. Сподіваємося, що у вас буде більше прихильників в цьому відношенні. Ми зі свого боку будемо робити все, що від нас залежить для того, щоб відносини відновлювалися", - заявив Путін.
Він також подякував Медведчуку за те, що його політична сила виступає за зближення з Росією. Питання деокупації Криму і Донбасу політики традиційно не торкнулися.
Нагадаємо, раніше в США закликали Росію припинити війну на Донбасі і звільнити всіх незаконно ув'язнених українців.