Путін у новому виступі не хоче відмовлятися від загарбань, мучить історіями про гендерно-нейтральні туалети та цитує Арахамію

Читать на русском

Кремль організував муніципальний форум, щоб російський вождь мав майданчик для донесення своєї позиції, адже на Всесвітній економічний форум в Давосі його не запросили

Читать на русском
Володимир путін
Вождь росіян також дивується, чого його підданих виганяють з Фінляндії

Кремль організував муніципальний форум, щоб російський вождь мав майданчик для донесення своєї позиції, адже на Всесвітній економічний форум в Давосі його не запросили

У вівторок, 16 січня, коли світові лідери зібралися в Давосі, вождь росіян володимир путін влаштував собі власний «саміт» у москві. Учасникам Всеросійського муніципального Форуму «Мала Батьківщина — Сила росії» він розповів, що на Заході «дуже важко жити» через гендерно-нейтральні туалети, тому багато «хороших росіян» повернулися додому, а водночас пожалівся, що росіян виганяють із Фінляндії, завдаючи шкоди «національним інтересам». Також він пояснив, що начебто не віддасть захоплені території України.

Виступ путіна транслювали в прямому ефірі низка ЗМІ. Він багато говорив, але трохи заплутано, часто кашляв, розповідав несмішні анекдоти та переходив на сленг «дворової шпани».

«Вкраденого не віддам, балтійським країнам ще пригадаю. Росіян примушу вчити маячню Дугіна, хай і не мріють, що житимуть у нормальній країні. Ненавиджу Захід та українців. На ЛГБТ будемо полювати», — приблизно так можна перекласти на людську мову маячню путіна.

У путіна є свій форум, з Захаровой та "блекджеком". Фото з відкритих джерел
У путіна є свій форум, з Захаровою та "блекджеком". Фото з відкритих джерел

Про перемовини

Вождь росіян багато жалівся на те, що Україна не погоджується на його умови перемовин. Найбільше йому дошкуляє, що не вдалося укласти мир навесні 2022 року, коли територіальні завоювання рф були найбільшими.

«Про це публічно сказали. У тому числі керівник цієї переговорної групи (Давид Арахамія — ред.). А він, між іншим, керівник правлячої партії в парламенті, у Раді. Він сказав: «Так, ми були готові, ми це проґавили, бо приїхав тодішній прем’єр Британії пан Джонсон і вмовив нас не реалізовувати ці домовленості»… Ну придурки нє? І прямо каже, що значить: «якби ми от пішли б на це, то вже все закінчилося б півтора року тому». Це просто лишній раз доводить, що вони несамостійні люди», — побивається путін.

Російський «президент» також заявив, що такі слова Арахамії повинні були відвернути увагу від «провального» контрнаступу. Тепер, мовляв, «ініціатива повністю перебуває в руках російських збройних сил», тож за сприятливого збігу обставин «українській державності може бути завдано непоправного, дуже серйозного удару». Це підводить слухача до основного висновку — потрібно проводити перемовини за «формулою путіна».

«Щодо цього переговорного процесу, то це спроба спонукати нас відмовитися від тих завоювань, які ми реалізували за останні два роки. Це неможливо. Усі розуміють, що це неможливо: і правлячі кола на України, і західні еліти», — каже вождь росіян.

Путін каже, що вкраденого не поверне, але хоче перемовин. Фото з відкритих джерел
Путін каже, що вкраденого не поверне, але хоче перемовин. Фото з відкритих джерел

Про «затягування гайок»

Очевидно, путіна турбує можливий бунт всередині. Він намагається обґрунтувати поглиблення репресій та поступового перетворення країни з авторитарної на відверто тоталітарну, за зразком Північної Кореї.

«Ті, хто намагається пересісти на якісь чужі нам традиції, на якісь чужі внутрішні сигнали, (…) це люди, які, не почавши ще нічого робити, уже всі програли… Вони зрадили своїх предків, зрадили свій народ і свої інтереси… Зрадники ніколи в довгу не перемагають, вони можуть чогось там хапнути, чогось стирити, потягнути й десь там під ковдрою зжерти. Але ніколи успіх на стороні не буде», — згадав свою молодість путін.

Ці слова цікаво перегукуються з новиною про інформаційну атаку на Інститут філософії РАН, де збираються шукати «захднопоклонців» та «екстремістів». Натомість у рф мають запровадити власну ідеологію, що маскують під створення «державницької філософії», очевидно, обов’язкової для всіх.

Про демократію по-російськи

Здається, слово «демократія» в росії остаточно перетворюється на матюк. Принаймні «президент» рф не приховує свого презирства до цієї «латинськой прєлєсті».

«Якщо нам через бугор намагаються нав’язати, проспівати «демократію», у них нічого не вийде», — обіцяє путін.

Натомість як еталон народного волевиявлення він наводить приклад «референдумів» на окупованих територіях. Путін стверджує, що «фундаментальні зв’язки» росії та України були настільки потужними, що результати не викликають заперечень.

«Результати голосування в нових регіонах рф неможливо було сфальсифікувати на відміну від підсумків виборів у США, де голосували за поштою», — пояснює путін.

За словами російського ватажка, у 2023 році на окуповані території відправили кошти в розмірі 1 трильйон 77 мільярдів рублів (приблизно 12 мільярдів доларів). При тому він не соромиться додавати, що росія «продовжує утримувати перше місце у світі з продажу пшениці» коштом захопленого в Україні врожаю, якого у 2023 році зібрали близько 4 мільйонів тонн.

Про «загниваючу Європу»

За словами путіна, поблукавши по Європі, тисячі росіян, які повтікали від мобілізації на СВО, повернулися торік додому. Він пояснив це тим, що «людям із традиційними цінностями важко жити й виховувати дітей» у країнах розбещеного Заходу.

«Загальні туалети для хлопчиків та дівчаток, ще щось таке… Це стало річчю такою побутовою, повсякденною. І ті, хто колись поїхав — з різних міркувань — вони вже повертаються чи думають повернутись. Дуже важко жити за таких умов для людей із традиційними, нормальними людськими цінностями», — сказав вождь країни, чия армія краде унітази.

Водночас він жаліється на те, що Фінляндія виганяє росіян за кордон. Путін каже, що це суперечить «національним інтересам». Останнє, мабуть, правда, адже рф відомий «захисник» не лише своїх громадян — під загрозою «визволення» російськомовні й не важливо, є вони казахами, молдованами чи українцями.

 

 

На останок про "сво"

Вождь росіян не зміг оминути тему, чи потрібно було взагалі починати «СВО». Цього разу він обґрунтував це тим, що ніхто на нас не хотів нападати, а ми все самі повигадували.

«Ще кілька десятиліть тому їхні батьки боролися з нацизмом, а сьогодні вони його підтримують… Мозки там закомпостували людям. Поговорили про якусь самостійність. На неї ніхто не робив замах ніколи», — заявив він.

Три останні речення цієї істоти важко коментувати, адже вони абсурдні. Складається враження, що він взагалі перестав задумуватися над тим, що каже. Ймовірно, він у такий спосіб висловлює жаль, що українці мають національну свідомість, мовляв, якби її не було, не треба було б іти війною.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.