«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
За його словами, в цьому допомогло "зміцнення" РФ зсередини
Президент Росії Володимир Путін заявив, що окупація Криму стала результатом "зміцнення" РФ зсередини.
Як передає Інформатор,про це Путін заявив в ефірі телеканалу "Росія 1".
"Що стосується повернення (окупації, - ред.) Криму і Севастополя, як я свого часу говорив,«до рідної гавані», то так, це, звичайно, яскрава подія. Історична, без жодного перебільшення, подія. І це результат зміцнення нашої держави зсередини. Ось це, мабуть, найголовніше, що було зроблено", - сказав він.
Нагадаємо, в лютому 2014 року російська армія вдерлася на територію Криму, скориставшись політичною нестабільністю в Україні. Потім окупанти на півострові провели незаконний референдум, в якому кримчани нібито висловилися за приєднання до Росії. При цьому в бюлетенях не було можливості проголосувати за те, щоб Крим залишився в складі України.
Окупацію Криму не визнала жодна цивілізована країна світу. Незабаром після окупації Росія розпочала нарощувати військовий потенціал в Криму, і, як повідомляла розвідка, готується до розміщення ядерної зброї на півострові. Фактично півострів перетворили на військову базу, про що не раз заявляли у Міноборони України.
Відзначимо, нещодавно Україна створила "Кримську платформу". Це новий консультативний і координаційний формат, створений з метою підвищення ефективності міжнародного реагування на окупацію Криму, відповідей зростаючим викликам, посилення міжнародного тиску на Росію, запобігання подальшим порушенням прав людини і захисту жертв окупаційного режиму, а також досягнення головної мети - деокупації Криму та повернення його Україні.
У Росії платформу з деокупації Криму назвали "нелегітимною", Україна у відповідь заявила,що "злодій не набуває права на вкрадену ним річ".
Нагадаємо, раніше ДБР назвало «Справжні причини і умови» окупації Криму.