Путін лякає США та Британію новою ядерною ракетою: подробиці

Читать на русском

Ця міжконтинентальна балістична ракета має радіус дії 7500 миль

Читать на русском
Путін лякає США та Британію новою ядерною ракетою: подробиці
Ядерна ракета "Ярс"

Ця міжконтинентальна балістична ракета має радіус дії 7500 миль

Російський диктатор путін знову запускає свої ядерні погрози. Він лякає новою потужною ядерною ракетою, яка здатна вдарити як по США, так і по Великій Британії. Із цих двох країн російська пропаганда ліпить "головних ворогів" рф. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на New York Post.

Так, 14 грудня міноборони росії оприлюднило відео із новою ядерною ракетою "Ярс", на якому її встановлюють у шахту військового комплексу Козельськ у Калузькій області.

Ця міжконтинентальна балістична ракета має радіус дії 7500 миль і є модифікацією ракетного комплексу "Тополь-М", який вперше запустили у 2009 році. За даними видання, її встановили ​​на стартовому майданчику шахти за допомогою спеціального транспортно-завантажувального блоку.

Пропагандисти на росії стверджують, що ракетний комплекс "Ярс" має потужність "у 12 разів більшу, ніж американська бомба, яка зруйнувала Хіросіму". 

Командувач ракетними силами рф Олексій Соколов каже, що останні ядерні навчання росії мало стати сигналом для Заходу, оскільки США і Європа перебувають в зоні дії ракети.

"Батьківщина отримає ще одну ракетно-ядерну зброю, яка дозволить вирішувати будь-які завдання стратегічного рівня", - сказав Соколов.

У російському міноборони заявили, що нібито знадобилося кілька годин, щоб ракету встановили в шахту за допомогою спеціального транспортно-завантажувального блоку. На ракетній базі Козельськ триває реконструкція.

Ядерний шантаж путіна

З самого початку повномасштабного вторгнення росія влаштовує ядерний терор. У путіна неодноразово заявляли, що росія використає ядерну зброю, якщо «хтось посягне на кордони рф».

Крім того, путін заявив, що росія може розглянути питання про офіційне включення до своєї військової доктрини можливості нанесення першого превентивного ядерного удару.

Зараз доктрина досії передбачає використання ядерної зброї як крайнього заходу у разі загрози існуванню держави.

Зазначимо, 9 грудня стало відомо, що прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді відмовився від традиційної щорічної зустрічі з путіним через ядерні погрози Кремля.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.