Головна
Україна
Політика
18:59, 1 Серпня
Информатор UA

Интро

Російський диктатор Володимир путін виступив проти ядерної війни. За його словами, вона не повинна бути ніколи розв'язана. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на кремлівське видання "РИА Новости". Він стверджує, що росія "повністю виконує зобов'язання згідно з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї" та двосторонніх домовленостей з США щодо скорочення ядерних озброєнь. "Виходимо з того, що в ядерній війні не може бути переможців, і вона ніколи не повинна бути розв'язана, і виступаємо за рівну і неподільну безпеку для всіх членів світової спільноти", - сказав путін. Зазначимо, за час повномасштабної війни з боку російської влади та пропагандистів не раз лунали ядерні погрози. Зокрема, представник російського МЗС Марія Захарова допустила 12 червня, що росія може застосувати ядерну зброю територією Польщі, а глава Роскосмосу Дмитро Рогозін "жартував", що Кремль може завдати ядерного удару по Швеції та Фінляндії, якщо ці дві країни приєднаються до НАТО. Ранішеми розповідали про ядерний шантаж Кремля, як і коли російська ядерна зброя ставила мир на межу знищення. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

путін каже, що він проти ядерної війни, але постійно лякає нею світ

Читать на русском

За час повномасштабної війни з боку російської влади не раз лунали ядерні погрози

Читать на русском
путін каже, що він проти ядерної війни, але постійно лякає нею світ

За час повномасштабної війни з боку російської влади не раз лунали ядерні погрози

Російський диктатор Володимир путін виступив проти ядерної війни. За його словами, вона не повинна бути ніколи розв'язана.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на кремлівське видання "РИА Новости".

Він стверджує, що росія "повністю виконує зобов'язання згідно з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї" та двосторонніх домовленостей з США щодо скорочення ядерних озброєнь.

"Виходимо з того, що в ядерній війні не може бути переможців, і вона ніколи не повинна бути розв'язана, і виступаємо за рівну і неподільну безпеку для всіх членів світової спільноти", - сказав путін.

Зазначимо, за час повномасштабної війни з боку російської влади та пропагандистів не раз лунали ядерні погрози. Зокрема, представник російського МЗС Марія Захарова допустила 12 червня, що росія може застосувати ядерну зброю територією Польщі, а глава Роскосмосу Дмитро Рогозін "жартував", що Кремль може завдати ядерного удару по Швеції та Фінляндії, якщо ці дві країни приєднаються до НАТО.

Раніше ми розповідали про ядерний шантаж Кремля, як і коли російська ядерна зброя ставила мир на межу знищення. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.