Головна
Україна
Політика
19:41, 21 Серпня
Информатор UA

Интро

Російський диктатор Володимир путін заявляв, що Україна та Білорусь не повинні бути окремими державами. путін мав ідею провести маркером по європейському ландшафту і сказати, що це його землі. Про це розповів канцлер Німеччини Олаф Шольц у день відкритих дверей у своїй канцелярії, передає Інформатор з посиланням на Welt. За його словами, перед 24 лютого він запевнив путіна, що вступ України до НАТО не відбудеться "в найближчі 30 років". Шольц зазначив, що у путіна "абсолютно абсурдні" ідеї, і той говорив, що Білорусь і Україна "не повинні бути окремими державами". "Це війна, яку путін, росія розпочала, і явно з наміром завоювати сусідню країну. Я думаю, що це була початкова мета", наголосив Шольц, додавши, що путін мав ідею провести маркером по європейському ландшафту, а потім сказати: "Це моє, а це ваше". Водночас Шольц не припинятиме діалог із путіним, бо вважає, що важливо "не дозволяти себе залякати". Він також підкреслив, щоНАТО ніколи не становило загрози для росії. Нагадаємо, Шольц знову називає російську агресію "війною путіна". Глава МЗС Кулеба йому пояснив, у чому справа. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

путін казав Шольцу, що Україна та Білорусь не повинні бути окремими державами

Читать на русском

У путіна "абсолютно абсурдні" ідеї, сказав він

Читать на русском
путін казав Шольцу, що Україна та Білорусь не повинні бути окремими державами

У путіна "абсолютно абсурдні" ідеї, сказав він

Російський диктатор Володимир путін заявляв, що Україна та Білорусь не повинні бути окремими державами. путін мав ідею провести маркером по європейському ландшафту і сказати, що це його землі. 

Про це розповів канцлер Німеччини Олаф Шольц у день відкритих дверей у своїй канцелярії, передає Інформатор з посиланням на Welt.

За його словами, перед 24 лютого він запевнив путіна, що вступ України до НАТО не відбудеться "в найближчі 30 років".

Шольц зазначив, що у путіна "абсолютно абсурдні" ідеї, і той говорив, що Білорусь і Україна "не повинні бути окремими державами".

"Це війна, яку путін, росія розпочала, і явно з наміром завоювати сусідню країну. Я думаю, що це була початкова мета", – наголосив Шольц, додавши, що путін мав ідею провести маркером по європейському ландшафту, а потім сказати: "Це моє, а це ваше". 

Водночас Шольц не припинятиме діалог із путіним, бо вважає, що важливо "не дозволяти себе залякати". Він також підкреслив, що НАТО ніколи не становило загрози для росії.

Нагадаємо, Шольц знову називає російську агресію "війною путіна". Глава МЗС Кулеба йому пояснив, у чому справа

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.