ПСЖ знищив Мілан, Шахтар поступився Барсі - 3 тур ЛЧ

Команди пройшли екватор групового етапу

ПСЖ не побачив спротиву від італійців. Фото: Gettyimages.com
Шахтар поступився Барселоні, хоча й спромігся забити. Фото: Gettyimages.com

У вівторок та середу, 24-25 жовтня, у Лізі чемпіонів відбулись матчі третього туру групового етапу. В середу Шахтар поступився Барселоні на виїзді, а ПСЖ декласував Мілан.

Інформатор підбиває підсумки групового етапу після екватору групового етапу.

Група А

У матчі Галатасарай – Баварія Коман вивів команду гостей вперед на 8-й хвилині. Ще до перерви Ікарді ударом з одинадцятиметрової позначки рахунок зрівняв. Втім досягти позитивного результату турецькій команді не вдалося. Кейн відзначився на 73-й хвилині, а Мусіала через 6 хвилин встановив остаточний рахунок на користь чемпіона Німеччини.

Манчестер Юнайтед програв два попередні поєдинки, тож відступати команді було вже нікуди. Копенгаген теж прагнув здобути очки і чинив господарям запеклий супротив. Захисник Манчестер Юнайтед Гаррі Магуайр відкрив рахунок на 72-й хвилині. У Копенгагена був чудовий шанс врятуватись від поразки. Команда заробила пенальті, але Онана на 90+7-й хвилині відбив удар. І відразу пролунав фінальний свисток.

• Галатасарай – Баварія 1:3;
    Голи: Ікарді, 30 (пенальті) – Коман, 8, Кейн, 73, Мусіала, 79.
  • Манчестер Юнайтед – Копенгаген 1:0;
    Гол: Магуайр, 72.

ПСЖ знищив Мілан, Шахтар поступився Барсі - 3 тур ЛЧ 1

Група В

ПСВ повів в рахунку у матчі з Лансом після голу Бакайоко на 54-й хвилині. Господарі відігрались, але вирвати перемогу не змогли.

Осічкою лідера скористався Арсенал. Англійський клуб у гостях здолав Севілью і вийшов на перше місце у групі. Олександр Зінченко весь матч провів у резерві Арсенала.

• Ланс – ПСВ 1:1;
    Голи: Ельє Ваї, 65 – Бакайоко, 54.
  • Севілья - Арсенал 1:2;
    Голи: Гудель, 58 - Мартінеллі, 45+4, Жезус, 52.

ПСЖ знищив Мілан, Шахтар поступився Барсі - 3 тур ЛЧ 2

Група С

Фаворити групи синхронно здобули перемоги. Проте легкими вони не були. Наполі здолав Уноін Берлін завдяки єдиному голу Распадорі на 65-й хвилині.

Мадридський Реал на виїзді обіграв португальську Брагу. На голи Родріго та Беллінгема господарі відповіли влучним ударом Джало. Андрій Лунін спостерігав за матчем з лави запасних Реала.

• Уноін Берлін – Наполі 0:1;
    Гол: Распадорі, 65.
  • Брага – Реал Мадрид 1:2;
    Голи: Джало, 63 – Родріго, 16, Беллінгем, 61.

ПСЖ знищив Мілан, Шахтар поступився Барсі - 3 тур ЛЧ 3

Група D

Анатолій Трубін матч проти Реала Сосьєдад розпочав в основі. Український голкіпер декілька разів врятував свою команду, але на 63-й хвилині все ж пропустив. Гол став вирішальним. Бенфіка програла третій матч і ускладнила задачу виходу з групи.

В іншому матчі міланський Інтер здолав РБ Зальцбург. Інтер набрав 7 очок і разом з Реал Сосьєдад очолює турнірну таблицю.

• Бенфіка – Реал Сосьєдад 0:1;
    Гол: Браїс Мендес, 63.
  • Інтер – РБ Зальцбург 2:1;
    Голи: Алексіс Санчес, 19, Хакан Чалханоглу, 64 (пенальті) – Оскар Глух, 57.

ПСЖ знищив Мілан, Шахтар поступився Барсі - 3 тур ЛЧ 4

Група E

Атлетіко вдруге за три матчі в ЛЧ зіграв внічию - після втрати очок з Лаціо команда Сімеоне ще й врятувалася на виїзді проти Селтіка. Через це іспанці втратили перше місце.

Адже Феєнорд в чудовому стилі розібрався з Лаціо. Єдиний гол римлян вже на 83-й хвилині забив Педро - і це було за рахунку 3:0. Лаціо ще зберігає шанси на вихід в плейоф, але поки що лідерами квартету лишаються Феєнорд (6 очок) та Атлетіко (5 очок).

• Феєнорд - Лаціо - 3:1
    Голи: Хіменес, 31, 74; Зеррукі, 45+2 - Педро, 83 (пенальті).
  • Селтік - Атлетико - 2:2
    Голи: Фурухасі, 4; Пальма, 28 - Грізманн, 25; Мората, 53.

ПСЖ знищив Мілан, Шахтар поступився Барсі - 3 тур ЛЧ 5

Група F

Ледь не головна несподіванка туру - Боруссія вперше перемогла і вперше забила. Причому зробила це у матчі з Ньюкаслом, який минулого туру розібрався з ПСЖ. А от парижани не відчули проблем у грі з Міланом - італійці посідають останнє місце в групі і досі не можуть забити бодай один гол.

Лідирує в "групі смерті" ПСЖ з 6 очками, а Боруссія та Ньюкасл ділять друге та третє місця з 4 балами.

• Ньюкасл - Боруссія - 0:1
    Гол: Нмеча, 45.
  • ПСЖ - Мілан - 3:0
    Голи: Мбаппе, 32; Коло Муані, 53; Лі Кан Ін, 89.

ПСЖ знищив Мілан, Шахтар поступився Барсі - 3 тур ЛЧ 6

Група G

Лідери групи одержали синхронні перемоги з рахунком 3:1. Але якщо Лейпциг відносно спокійно обіграв Црвену Звезду, то Манчестер Сіті до 67-ї хвилини не міг встановити перевагу над Янг Бойз. Втім, дубль Голанда допоміг "містянам" святкувати перемогу.

За підсумками трьох турів Манчестер Сіті набрав 100% очок, на рахунку Лейпцига - 6 залікових балів з 9. А Янг Бойз та Црвена Звезда набрали по одному балу.

• Лейпциг - Црвена Звезда - 3:1
    Голи: Раум, 12; Сімонс, 59; Ольмо, 84 - Стаменіч, 70.
  • Янг Бойз - Манчестер Сіті - 1:3
    Голи: Мешак, 52 - Аканджі, 48; Холанд, 67 (пенальті), 86.

ПСЖ знищив Мілан, Шахтар поступився Барсі - 3 тур ЛЧ 7

Група H

Барселона без особливих проблем обіграла Шахтар, хоча "гірники" у другому таймі і змогли відіграти один гол. Втім, навіть попри поразку, українці лишаються третіми.

І все завдяки Порту. Португальці, які програли перший тайм Антверпену, в другому таймі повторили камбек Шахтаря проти бельгійців. Головним героєм Порту став Еванілсон, який оформив хет-трик.

• Барселона - Шахтар - 2:1
    Голи: Торрес, 28; Фермін Лопес, 36 - Судаков, 62.
  • Антверпен - Порту - 1:4
    Голи: Юсуф, 37 - Еванілсон, 46, 69, 84; Еустакіо, 54.