Молодь Руха пробилася в наступний раунд Юнацької Ліги UEFA

Рух продовжує виступи в Юнацькій лізі UEFA

Львів'яни вдруге поспіль пройшли перший раунд Юнацької ліги UEFA
Рух здобув вольову перемогу

Молодіжка львівського Руху вийшла в наступний раунд Юнацької ліги UEFA. Поки Шахтар бореться за вихід з групи, Рух наблизився до плейоф турніру.

Суперником українців було боснійське Сараєво. І саме боснійці відкрили рахунок в матчі - Бездроб зміг пробити у "воротарський кут". Згодом у Сараєва ще був шанс на гол з пенальті. Але з ударом Касарди впорався наш воротар.

При цьому пенальті господарі пробивали вже за рівного рахунку - на 24-й хвилині Панченко відгукнувся на флангову передачу. Вже в другому таймі Рух вийшов вперед - це Костянтин Квас реалізував вихід сам на сам.

Остаточний рахунок в матчі встановив Пастух на 84-й хвилині. За сумою двох матчів (перша гра закінчилася з рахунком 1:1) Рух пройшов перший раунд на шляху до плейоф.

• Сараєво (Боснія та Герцеговина) - Рух (Україна) - 1:3 (1:1, 0:2)
    Голи: Бездроб, 4 - Панченко, 24; Квас, 65; Пастух, 84.

Що чекає на Рух?

Львів'яни вдруге поспіль вийшли у другий раунд Шляху переможців ліг. Минулого сезону українців зміг зупинити лише Мілан на стадії 1/8 фіналу. Для виходу в плейоф Руху необхідно пройти ще один раунд.

Суперником львів'ян там буде данський Мідтьюлланн. Два матчі між командами відбудуться 8 та 29 листопада.