ПСВ розгромив «Галатасарай», «Легія» в компенсований час вирвала перемогу над чемпіоном Естонії

Представники Нідерландів і Туреччини зійшлися вже в другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

«Кайрат» (Казахстан) здобув несподівану перемогу над сербською «Црвеною Зіркою». «Олімпіакос» (Греція) в матчі з двома вилученнями обіграв «Нефтчі» (Азербайджан).

Про результати матчів другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів повідомляє Інформатор

У середу, 21 липня, ще сім пар команд провели матчі другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів. Найбільшу увагу футбольних уболівальників привертав поєдинок ПСВ Нідерланди) - «Галатасарай» (Туреччина).

ПСВ відкрив рахунок на 2-й хвилині матчу, скориставшись помилкою суперника. Захисник «Галатасарая» віддав пас назад, два гравця ПСВ кинулися до воротаря команди гостей Муслере, Захави відібрав м'яч у голкіпера і відправив ігровий снаряд у порожні ворота.

ПСВ за інерцією провів ще пару гострих атак. Потім «Галатасарай» вирівняв хід поєдинку і вже сам став думати про атакуючі дії. На 32-й хвилині гравець ПСВ Сангаре ледь не зрізав м'яч у свої ворота, перериваючи простріл у штрафну з правого флангу.

А на 35-й хвилині «Галатасарай» пропустив другий гол. Гравці ПСВ перехопили м'яч в центрі поля і провели контратаку. Мадуеке справа увійшов в штрафну, витягнув на себе воротаря і відпасував в центр. Залишився на самоті Захави не склало особливих труднощів вразити вже порожні ворота.

Однак «Галатасарай» не здався і на 42-й хвилині скоротив різницю в рахунку. Байрам навісив з лівого флангу, а Килинч без опору з боку гравців оборони ПСВ головою відправив м'яч у правий кут.

На 52-й хвилині своє вагоме слово сказав Маріо Гетце, забивши у ворота «Галатасарая» третій м'яч. Команди продовжували проводити атаки, але з оглядкою на свої тили. ПСВ намагався втримати перевагу в два м'ячі, а «Галатасарай» тримав в умі у відповідь домашній поєдинок.

І все ж на 84-й хвилині ПСВ забив. Захави відгукнувся на пас з глибини поля, увірвався в штрафну, переграв голкіпера і ударом в лівий кут оформив хет-трик. Але і на цьому віце-чемпіон Нідерландів не зупинився. На 89-й хвилині Макс навісив в штрафну, Гетце пробив головою, а вийшов з воріт Муслера хоч і дістав м'яч, але перешкодити ігровому снаряду перетнути лінію воріт так і не зміг.

ПСВ здобув велику перемогу і практично гарантував собі вихід до третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

• Легія (Польща) - Флора (Естонія) 2: 1 (Капустка, 3, Рафаель, 90 + 1 - Саппінер, 53);
  • ПСВ (Нідерланди) - Галатасарай (Туреччина) 5: 1 (Захави, 2, 35, 84, Гетце, 52, 89 - Килинч, 42).

Також один поєдинок пройшов в Ліги конференцій:

• Чукарички (Сербія) - Сумгаїт (Азербайджан) 0: 0.

Поєдинки другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів пройдуть 27 і 28 липня. А 22 липня відбудуться матчі Ліги конференцій, зокрема і КуПС (Фінляндія) - «Ворскла» (Україна). Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів і Ліги конференцій, про хід контрольного поєдинку «Динамо» -«Атлетик»,а також про старт олімпійського футбольного турніру і розклад змагань Олімпіади в Токіо.