"Закохуюсь" - це емоційний, але водночас танцювальний трек, який легко лягає на тіло та серце. Це історія жінки, яка більше не хоче застрягти в образі і драмі. Вона хоче жити якісно, по-дорослому, у стосунках, де є взаємність, діалог, тепло і танець, навіть якщо лише наодинці.
пушилін опублікував "указ" на сайті
"Глава" так званої "ДНР" пушилін підписав указ про створення окупаційної "адміністрації" Маріуполя.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на підписаний указ від 31 березня.
Так, у "документі" пушилін ухвалив створити "адміністрацію" Маріуполя. Організувати проведення заходів, пов'язаних із державною реєстрацією "адміністрації" Маріуполя. Також він вирішив створити територіальні органи, призначити їх "керівників" та затвердити положення про ці органи.
Указ має набути чинності 31 березня.
Нагадаємо, що окупанти викрали 12-річну дівчинку під час евакуації із Маріуполя.
Також повідомляли, що у Маріуполі рашисти кілька днів ґвалтували жінку на очах у її 6-річного сина.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.