"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Відомий лікар назвав приховану небезпеку підриву Каховської ГЕС
Доктор Євген Комаровський у відеозверненні до українців заявив, що високою є ймовірність спалаху кишкових інфекцій через підрив дамби Каховської ГЕС і розповів, як уникнути небезпечних наслідків.
Про це він повідомив в Інстаграмі. Зокрема, він радить дезінфікувати "все, що можете, особливо те, що потрапляє до рота" - посуд, дошки для обробки тощо.
Він розповів, що найпростіший дезінфектор — це білизна. Але потрібно приготувати особливий розчин.
У складі білизни обов'язково має бути гіпохлорид натрію. При концентрації гіпохлориду натрію в 5% потрібно зробити розчин - 15 мл на 3 літри води.
Цим розчином потрібно обробляти все, що потенційно може потрапити до рота. Працівникам громадського харчування Комаровський радить мити ретельно руки та обробляти поверхні дезрозчином.
Комаровський заявляє, що загроза є не лише для мешканців регіонів навколо водосховища, а й для Причорномор'я.
"Багато хто забуває, що Дніпро впадає в Чорне море. І Каховська трагедія це не лише 18 мільярдів кубометрів питної води. Це цвинтарі, це ферми, добрива, сотні тисяч вигрібних ям і туалетів. Це гній, каналізаційні системи, сміттєзвалища, цвинтарі домашніх тварин , сотні тисяч тонн загиблої риби. І все це у Чорне море", - заявив Комаровський.
За його словами, ризик є не лише для Одеси, яка за 100 км від Дніпра, а й для Болгарії та Румунії.
За словами, Комаровського - "найголовніший ризик – це вода". По воді він дає такі поради тим, хто живе в зоні лиха:
Він також радить звертати увагу на напої з льодом. Напої з льодом, виготовленим із проточної води, виготовляти та вживати не можна.
"Дуже часто люди не розуміють і роблять лід із води з-під крана", - заявив він.
Також треба уникати потрапляння необробленої води у відкриті рани. У випадку, якщо потрапляння брудної води у рану відбулося, її треба невідкладно обробити.
Раніше "Інформатор" повідомляв, що у зоні лиха опинився сусідній з Херсоном Миколаїв.
Також "Інформатор" наводив інформацію інфекціоніста про те, що загибель тварин потенційно може призвести до розповсюдження небезпечних хвороб у регіоні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.