«Прометей» виграв і другий домашній матч фінальної серії

Триває боротьба у фіналі плей-офф Суперліги.

БК «Запоріжжя» і в другому матчі фінальної серії плей-офф не зміг чинити гідний опір «Прометею». Тепер від чемпіонства «Прометей» відділяє лише одна перемога.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У п'ятницю, 11 червня, відбувся другий поєдинок фінальної серії плей-офф між «Прометеєм» і «Запоріжжям». Перший матч з рахунком 85:57 впевнено виграв «Прометей», а тренер «Запоріжжя» послався на втому гравців після напруженої півфінальної  серії.

Кеффі вивів команду гостей вперед, а Сидоров відзначився набраними очками за «Прометей». Господарі, після дальнього кидка Стефенса, повели +5 і продовжували утримувати лідерство. Гравці «Запоріжжя» стали частіше промахуватися в атаці, і розрив в рахунку почав рости. Завершилася ж перша чверть при цифрах на табло 20:11 на користь «Прометея».

Кеффі не соромився брати гру на себе, ось тільки не всі його дії приносили результат. «Прометей» здійснював більше підбирань як під своїм щитом, так і під щитом суперника, і це позначалося на різниці у рахунку, яка збільшувалася. Завдяки непоганому відрізку в середині чверті гості трохи скоротили відставання. Однак господарі припинили спроби «Запоріжжя» відігратися, і перша половина матчу залишилася за «Прометеєм» - 44:26.

Після перерви команди довго не могли набрати очки, і тільки на четвертій хвилині третьої чверті Сидоров вразив кільце «Запоріжжя», зробивши різницю в рахунку +20. Невеликий ривок «Запоріжжя» змусив тренера «Прометея» взяти тайм-аут, проте відрив команди господарів становив все ще солідні 14 балів.

Така перевага дозволяла господарям не поспішати в атаці і проводити довгі розіграші. Але якщо був шанс на швидкий прорив - гравці «Прометея» сповна користувалися цією можливістю. Так на 2-й хвилині заключної чверті Стефенс данком завершив контратаку після перехоплення м'яча. «Прометей» не грав на утримання, а по ходу матчу збільшив свою перевагу до двадцяти п'яти очок. Тренери надали час на майданчику гравцям резерву, а тим часом поєдинок завершився впевненою перемогою «Прометея».

• «Прометей» - «Запоріжжя» 79:54 (20:11, 24:15, 13:17, 22:11), рахунок в серії - 2: 0.

Команди переїжджають до Запоріжжя, де 14 червня і відбудеться третій матч фінальної серії до трьох перемог. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу збірної України в матчі зі збірною Кіпру, про тріумф збірної Канади на чемпіонаті світу з хокею, а також про матчі фінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.