Прометей розгромив Бешикташ у Єврокубку

Команда з Дніпропетровщини подужала іменитого суперника

Прометей Бешикташ єврокубок
Прометей здобув шосту перемогу у Єврокубку

Баскетбольний клуб Прометей зі Слобожанського Дніпропетровської області здобув перемогу у матчі Єврокубка, здолавши турецький Бешикташ.

У другому матчі другого кола українська команда накидала на 19 очок більше, аніж суперник - 89:70. Успішною для Прометея була перша чверть, за підсумками якої команда Ронена Гінзбурга мала перевагу над турками у 12 очок. Друга десятихвилинка склалася менш вдало, однак українці зберегли перевагу перед великою перервою: 45:40.

Переламною стала третя чверть, яку Прометей виграв із рахунком 27:10. Відіграти 22 очки відставання Бешикташ вже не зміг. Таким чином український клуб здобув шосту перемогу в 11 матчах.

Найрезультативнішим у складі переможців став Ондржей Балін, який набрав 17 очок. Тай Одіасе додав до цього 16 очок та 10 підбирань. Ще 14 очок в активі Іллі Сидорова.