"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Моя нова пісня також спогад про теплі й ніжні моменти, про дні, коли все здавалося особливим, а квіти — найніжнішими у світі. Навіть якщо у стосунках уже немає того світла, спогади все одно залишаються з нами, лікують і наповнюють серце», — ділиться YAROMIYA.
Прокуратура Нідерландів запросила довічне для бойовиків ДНР. Серед них – українець
Прокуратура Нідерландів запросила максимальний термін покарання – довічне ув'язнення – трьом громадянам РФ та одному громадянину України. Усі вони – причетні до трощі рейсу МН17 у небі над Донбасом.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на "Грати" .
Довічне ув'язнення просять застосувати до колишнього командувача силами ДНР Ігоря Гіркіна, його заступника Сергія Дубинського. Також до підлеглих останнього - Олега Пулатова та Леоніда Харченка.
Їх звинувачують у збитті пасажирського рейсу на Донбасі та вбивстві 298 пасажирів та членів екіпажу Boeing малайзійських авіаліній. .
«Нагадаємо, що сім років тому – 17 липня 2014 року – на сході України був збитий літак Boeing 777 рейсу MN17 Malaysia Airlines,
Раніше Інформатор повідомляв у США закликали РФ визнати відповідальність за катастрофу МН17. Також ми писали, що Росія відмовилася провести допит підозрюваних у катастрофі МН17.
Крім того, ми розповідали, що суд отримав 301 позов про моральну компенсацію від родичів загиблих у катастрофі з МН17.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .