Прогноз нумеролога, чого чекати 24 лютого: що саме планує помішана на сакральності рф

Читать на русском

Майстер нумерології Владислав Грицай повідомив, чому дата 24 лютого є психологічним тригером та символом стресу українців

Читать на русском
Нумеролог Владислав Грицай
Дата 24 лютого буде активувати ретравматизацію протягом щонайменше 15 років

Майстер нумерології Владислав Грицай повідомив, чому дата 24 лютого є психологічним тригером та символом стресу українців

Нумеролог Владислав Грицай попереджає про важливість дати 24 лютого. Він запевнив, що ця дата стане тригером для психіки українців, зважаючи на річницю початку повномасштабного вторгнення рф в цей день. Він також не виключає ймовірність масованих обстрілів України в цей день. Але якогось нового наступу на півночі, ймовірність якого обговорюють у мережі, росія на цю дату не планує. 

Експерт з чисел та енергетики Грицай висловив свої побоювання щодо психологічного впливу дати 24 лютого на національну психіку у коментарі YouTube-каналу Україна на часі. За його словами, ця дата стала своєрідним тригером, який буде активувати стрес та ретравматизацію, ймовірно, ще протягом півтора десятка років.

 

"Ця дата тепер закарбована у нас таким тригером, який буде дуже сильно вмикати психіку. І це буде досить довго проходити, мінімум півтора десятка років ми будемо кожного разу цю дату перепроживати. Навіть після перемоги ми будемо знаходитись у перепроживанні, ретравматизації так званій", - запевнив він.

Грицай вважає, що декілька тижнів і ще три-чотири доби після цієї дати (це приблизно до 11-12 березня) всі можуть знаходитись в напрузі і передчутті чогось поганого. Він згадує, як тяжко переживав цю дату ще рік тому, коли була річниця повномасштабного вторгнення рф.

"Я дуже добре пам'ятаю, як минулого року я виїхав на дорогу 24 лютого. І сам ледве не врізався в машину, і в мене двічі ледве не врізались. При чому там проїхати хвилин 15 треба було. Я зрозумів, що ця напруга, вона існує, вона в повітрі. І, насправді, ця напруга - вона більше про наш стран і про ретравматизацію", - каже він.

Експерт з нумерології наголошує, що в цьому році особливо важливою стане дата 24 лютого через наближені виборів президента росії, які заплановані на 15-17 березня. Він зазначив, що події, які трапилися у минулому у зв'язку з подібними датами, можуть вплинути на нинішню ситуацію.

"Слід зрозуміти, що якщо ми повернемось на 6 років назад - у 2018 рік - там вибори відбулися приблизно 18 березня, а за тиждень відбулося таке жертвоприношення. Коли в Кемерово сталася пожежа, і там загинули діти, тварини і люди. Це був очевидний акт жертвоприношення, тому що людина з темною енергією зайшла знов на трон демонічної росії. Тому більш складний період і більш напружений час з точки зору сакральності він у цьому році відходить до дати виборів", - пояснив Грицай.

Цьогорічні обстріли, які, швидше за все, можуть відбутися, зі слів Грицая, 24 лютого, також мають сакральне значення, особливо у зв'язку з виборами в росії. Він закликав бути обережними та уважними в цей період, зважаючи на складність і небезпеку, яка визначається не лише історичними подіями, але й сучасною політичною ситуацією.

"Скоріш за все 24 будуть обстріли - вони все одно помішані на цій сакральності. Тому, скоріше за все, під обстрілами буде столиця, зранку. І 23, і 24 є такими датами... Однак в цьому році зважаючи на вибори в рф, складність і небезпека зсуваються далі", - зауважив він.

 Чи буде мир в Україні у 2024 році

Грицай каже, що 2024 рік зводиться до числа вісім, яке позначає нескінченість. Він визнає, що люди дещо втомились від війни. Відтак шукатимуть нові сенси. Бо ті події,що відбуваються зараз, відрізняються від того, як починалась війна. З’явились нові виклики, а разом з ними потрібно переосмислити деякі процеси. 

Нумеролог вважає, що за стіл з росіянами лідери України все ж таки сядуть. На його думку, це може статися у квітні або у серпні. І буде також третя сторона з числа міжнародних партнерів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.