Притула розповів, які імена дали «народним» Байрактарам для ЗСУ

Читать на русском

Волонтер опублікував фото «турецьких пташок» у соцмережах.

Читать на русском
Притула розповів, які імена дали «народним» Байрактарам для ЗСУ

Волонтер опублікував фото «турецьких пташок» у соцмережах.

У вівторок, 6 серпня, волонтер Сергій Притула розповів, що "народні Байрактари" вже в Україні і починають працювати для військових. За його словами, "турецькі пташки" отримали символічні імені. А вже згодом всі зможуть побачити відео результатів їхньої роботи.

Про це він повідомив у Twitter, - передає Інформатор. Також він додав, що все тільки починається для окупантів. І це їм точно не сподобається.

"Знайомтесь: Ковінька, Халепа та Трясця. На кожному з трьох бортів є наліпки зі словами "Народний Байрактар" та із малюнком спеціального орнаменту вишивки, який розробила львівська майстриня. За домовленістю з МО, відео роботи цих пташок будуть спеціально марковані у повідомленнях в соцмережах", - розповів Притула.

На сторінці у Facebook Сергій Притула зазначив, що це стало можливим заявдяки об’єднанню українців. Він подякував усім благодійникам, громадянам і компанії-виробнику за допомогу армії та закликав продовжувати підтримувати українських воїнів.

"Хтось міг би сказати, що сьогодні у нашому гучному проекті поставлено крапку. Ми здійснили те, про що мріяли! Ми отримали те, чого так потребує наше Військо. Але насправді, все тільки починається… насамперед, для наших ворогів. І їм це не сподобається! "Народні Байрактари" стають на бойове чергування!", - йдеться у повідомленні.

Що відомо про "народні Байрактари"?

Український ведучий, громадський діяч та волонтер Сергій Притула разом з українським блогером Ігорем Лаченковим зібрали 600 мільйонів гривень на безпілотники Байрактар за три дні. Метою було за тиждень зібрати на три Байрактари, в результаті за три дні зібрали на чотири. Проте, компанія Baykar вирішила передати 3 безпілотники Україні безкоштовно. 

Раніше Інформатор писав про те, куди пішли 600 мільйонів гривень, які українці збирали на байрактари.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.