"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
«Моя квітнева розгубленість» — це пісня про почуття, які збивають з ніг. Коли фіксація на людині настільки сильна, що хочеться дізнатися про неї все, і неможливо цьому протистояти. У цьому емоційному пориві страшно загубити себе, і хочеться, щоб такі тривожні зміни виявилися просто сном.
Вона пішки прямувала на вихід з України через пункт пропуску «Гоптівка»
У середу вночі, 11 листопада, прикордонники в Харківській області затримали росіянку. Її розшукував Інтерпол за шахрайство.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Державної прикордонної служби.
Жінка пішки прямувала на вихід з України через пункт пропуску «Гоптівка».
«Громадянку Росії, 1980 року народження, яка знаходилася в міжнародному розшуку, затримали сьогодні вночі прикордонники Харківського загону. Під час прикордонного контролю правоохоронці встановили, що вона знаходиться в міжнародному розшуку з травня цього року за шахрайство», - йдеться у повідомленні.
Прикордонники поінформували українське бюро Інтерполу. Жінку передали співробітникам Національної поліції.
Нагадаємо, раніше в аеропорті «Харків» прикордонники затримали росіянина,який був у розшуку з 2008 року. Його розшукував Інтерпол.