“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Подальшу долю чоловіків буде вирішувати суд
Прикордонники затримали двох іноземців, які на велосипедах намагалися потрапити до України з території Румунії за межами пункту пропуску. Подальшу долю чоловіків буде вирішувати суд.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Західного управління Держприкордонслужби.
"Двох "горе-велосипедистів" прикордонники затримали вчора, 30 жовтня, неподалік пункту пропуску "Д'яківці", який вже деякий час не функціонує у зв'язку з реконструкцією. Правопорушниками виявилися громадяни Бельгії 1993 та 1996 року народження", - йдеться у повідомленні.
Чоловіків виявили, коли ті подолали загороджувальний паркан і вже з велосипедами прямували в бік кордону, до якого залишалися лічені метри.
"Як з'ясувалось згодом, чоловіки мандрували західними областями України. Продовжити свої мандри велосипедисти вирішили на території Румунії. Потрапити до сусідньої країни іноземці вирішили через пункт пропуску "Д'яківці", до якого їх направив навігатор. Зрозумівши, що пункт перетину не функціонує, чоловіки спробували продовжити подорож незаконним чином", - йдеться у повідомленні.
За спробу порушення державного кордону чоловікам доведеться сплатити штраф та відвідати пункт тимчасового утримання Чернівецького прикордонного загону.
Нагадаємо, раніше прикордонники запустили чат-бот для інформування про умови перетину кордону.
Крім цього, раніше прикордонники пояснили, коли не потрібна згода батька або матері на вивезення дітей за кордон.