Приходить з поліцією і мені вибиває двері: Юлія Леус про жахливі стосунки з колишнім чоловіком Андрієм Джеджулою

Читать на русском

«Він хоче нічого не робити, але бути батьком», - каже Юлія Леус

Читать на русском
Юлія Леус, Андрій Джеджула
Наслідки важкого розлучення

«Він хоче нічого не робити, але бути батьком», - каже Юлія Леус

Блогерка Юлія Леус нещодавно поспілкувалася із журналісткою Аліною Доротюк. Юлія розповіла про найактуальніше і злободенне для себе питання: про присутність у її житті та житті доньки Аделі колишнього чоловіка, відомого актора та шоумена Андрія Джеджули. А розповісти було що.

Ви з Андрієм Джеджулою розлучилися вже під час повномасштабного вторгнення. Скільки офіційно ви розлучені?

«Рік і місяць. За три тижні я вже повернулася з Румунії назад в Хмельницький. І вже бувши у Хмельницькому, онлайн через адвоката я подала на розлучення. І нас розлучили за два чи за три місяці. Це все було швидко».

Андрій Джеджула
Андрій Джеджула

В цьогорічному інтерв’ю твій колишній чоловік поскаржився, що його обидві колишні дружини – він мав на увазі тебе і Санту Дімопулос – вивезли дітей навіть з ним не порадившись.

«А як треба було радитись? По-перше, я йому сказала тоді, що я їду до Румунії, він це знав. Він ні Санті, ні мені у війну ніяк не допоміг, щоб їх вивезти. Не допоміг ні з житлом, ні з чимось ще. Радитись треба з батьком, який є в житті дитини, який цікавиться хоча б здоров’ям дитини. А він навіть не знав, чи є у нашої дитини памперси. Він жодного разу не брав участі, щоб вилікувати дитину. Скільки ми по лікарням були за цей весь час. Дитина часто хворіла, а він не з’являвся. Чого я маю в нього запитувати? Чого Санта має запитувати? Вона також за свої кошти дитину вивозила і досі вона все сама робить».

А ви з нею підтримуєте стосунки?

«Так, ми спілкуємось. Я в вересні була на дні народженні її молодшої доньки».

Санта Дімопулос
Санта Дімопулос

У тебе на цей час є романтичні стосунки?

«Ні, вже не має. Я вважаю, що стосунки на відстані не можуть бути».

Андрій Джеджула влаштовував для тебе провокації?

«Чого тільки не було. Мало того, що ці ракети летять, так і батько ще… Як не з поліцією під двері прийде, так в садочок ходив, провокації робив. У всіх одна війна, а в мене дві. І по тим судам, які не закінчуються. Це впливає і на мої фінанси, і морально».

Що у вас зараз відбувається в правових відносинах з колишнім чоловіком?

«Зараз нічого. Зараз ми поїхали, а він, як і минулого року, коли поїхали в Румунію, пропав. Написав тільки коротке повідомлення “Поцілуй доцю”. Він написав в Телеграм. Усі мої знайомі знають, що мені туди не треба писати, я там не бачу повідомлень. Я відповіла десь через два тижні. І відразу пішли провокації, він дуже любить їх влаштовувати у листуванні, що потім робити скрини, роздруковувати й до суду. Він тільки цим живе. А зараз буде два суди онлайн, я на них також буду присутня. Він хоче нічого не робити, але бути батьком. Щоб дитина з ним була, коли він захоче. А хоче він дитину з неділі після обіду до середи обіду».

Юлія з дочкою Адель
Юлія з дочкою Адель

А тобі це не підходить?

«Ні. Якщо хочеш бачити дитину, то один вихідний вона у мене, другий – у тебе. А то виходить, що він склав графік, який зручний тільки для нього. Коли я вже була в Києві, він доньку не забирав. Брав погуляти на дві години та повертав. Причому ні памперса не міняв, нічого».

У мене, як у глядача соцмереж Андрія, склалося враження, що як батько він дуже любить свою доньку, дуже уважний до неї.

«Якби батько доньку любив, він би переживав, чи є у неї, що їсти, чи є, за що лікуватись. Чи коли вона хворіє, то як себе почуває. Коли я кажу, що вона спить, він приходить з поліцією і мені вибиває двері. Якби він її любив, думав би про неї, а не як зробити мені на зло».

Ти подавала позов на утримання матері. Тобто тебе, бо ти зараз офіційно не працюєш. Ти заробляєш як блогер. Але ти народила йому доньку і всі ми знаємо, що виховання дитини вартує грошей. Також він тобі додавав 15 тисяч доларів до купівлі квартири. Що зараз з цією квартирою та з цим позовом?

«З квартирою зараз нічого. У мене в принципі все, що траплялось з ним в житті, якось було не так. Ці гроші, можна сказати, я також викинула на вітер. Квартири нема, цей будинок не здають. Зараз я живу в Києві у квартирі, яку мені подарували родичі. Мій позов про утримання суд скасував. Коли ми з донькою поїхали в Румунію, я просила його, щоб чимось допоміг, бо всі мої збереження дуже швидко розлетілися. Він тоді передав тисячу доларів. Для Європи це майже нічого. В мене готель на добу коштував 60 доларів. Він це все роздрукував, відправив до суду і це задовольнили, як аліменти на мене».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.    

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.