RU
Головна
Україна
Політика
22:29, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

Президенти України, Польщі та Литви закликали міжнародне співтовариство посилити санкції проти Росії. Причиною цього назвали російську агресію, що триває, проти України. Про це йдеться у заяві глав держав з нагоди 30-річчя визнання відновлення незалежності України Польщею та Литвою. Інформатор із посиланням на прес-службу Офісу Президента. "Президенти закликали міжнародне співтовариство посилити санкції проти Російської Федерації через її агресію, яка триває проти України, і ще раз закликали Кремль до деескалації ситуації шляхом відведення своїх військ від кордонів України та з її тимчасово окупованих територій", - йдеться у повідомленні. Також політики висловили особливе занепокоєння у зв'язку з погіршенням ситуації в галузі безпеки і стабільності в регіоні, а також зростаючими загрозами, включаючи гібридні, що є результатом агресії Росії, а також погодилися з необхідністю спільних зусиль для посилення стійкості до цих загроз для протидії їм більш ефективним та скоординованим способом. Нагадаємо, раніше США пригрозили Росії небаченими раніше санкціями у разі нового вторгнення в Україну. Зазначимо, що раніше секретар РНБО заявив, що Росія розуміє лише мову сили, тому для України важлива підтримка США, Канади та Британії. Також Інформатор писав, що у листопаді Україна та ще 3 країни приєдналися до санкцій ЄС проти Росії за окупацію Криму Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут .

Президенти України, Польщі та Литви закликали посилити санкції проти РФ

Читать на русском
Президенти України, Польщі та Литви закликали посилити санкції проти РФ

Причиною такої заяви є агресія Росії

Президенти України, Польщі та Литви закликали міжнародне співтовариство посилити санкції проти Росії. Причиною цього назвали російську агресію, що триває, проти України. 

Про це йдеться у заяві глав держав з нагоди 30-річчя визнання відновлення незалежності України Польщею та Литвою. Інформатор із посиланням на прес-службу Офісу Президента

"Президенти закликали міжнародне співтовариство посилити санкції проти Російської Федерації через її агресію, яка триває проти України, і ще раз закликали Кремль до деескалації ситуації шляхом відведення своїх військ від кордонів України та з її тимчасово окупованих територій", - йдеться у повідомленні. 

Також політики висловили особливе занепокоєння у зв'язку з погіршенням ситуації в галузі безпеки і стабільності в регіоні, а також зростаючими загрозами, включаючи гібридні, що є результатом агресії Росії, а також погодилися з необхідністю спільних зусиль для посилення стійкості до цих загроз для протидії їм більш ефективним та скоординованим способом.

Нагадаємо, раніше США пригрозили Росії небаченими раніше санкціями у разі нового вторгнення в Україну. 

Зазначимо, що раніше секретар РНБО заявив, що Росія розуміє лише «мову сили», тому для України важлива підтримка США, Канади та Британії. 

Також Інформатор писав, що у листопаді Україна та ще 3 країни приєдналися до санкцій ЄС проти Росії за окупацію Криму

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.