Екссолістка ВІА Гри Мейхер взяла прізвище чоловіка-росіянина та доєдналася до його фешн-бізнесу

Читать на русском

У Михайла Уржумцева 1000 бутиків у РФ, а Надя започаткувала свій бренд дизайнерського одягу

Читать на русском
Надя Мейхер
Надія Мейхер продає жіночий одяг

У Михайла Уржумцева 1000 бутиків у РФ, а Надя започаткувала свій бренд дизайнерського одягу

Колишня солістка гурту “ВІА Гра” Надія Мейхер закинула співи та зосередилася на розкручуванні свого бренду дизайнерського одягу Meiher by Meiher. Артистка веде фешн-бізнес як і її чоловік-росіянин, але орієнтується на європейський та український ринки.

Мейхер продає жіночий одяг. Ніякого спортивного кежуалу чи оверсайзу - легкі сукні, елегантні спідниці, сексуальні топи та таке інше. Серед речей бренду є, наприклад, сорочка з цитатою вірша Лесі Українки. Сторінку бренду в Instagram Надя веде українською та англійською мовами, а на фото у вбраннях позує виключно сама співачка. Звідки вона веде свій бізнес, невідомо. Геомітки на постах Надії різні - то Іспанія, то Німеччина, то Україна.

Із сторінки бренду
Із сторінки бренду Meiher by Meiher

 Окрім того, Надія, яка завжди підписувалася дівочим прізвищем, змінила його у соцмережах на чоловікове. Тепер вона - Надія Уружумцева. Нову сторінку їй довелося заводити після того, як попередню забрав її російський продюсер. У соцмережі співачка розповідає про духовні практики, космічні енергії та самопізнання.

Особиста сторінка ексВІАгри
Особиста сторінка ексВІАгри

Чоловік Надії Мейхер, російський бізнесмен Михайло Уржумцев, є генеральним директором компанії Melon Fashion Group у Санкт-Петербурзі. Ця компанія не припинила співпрацювати з країною-агресоркою РФ, а сам бізнесмен замовчує війну в Україні та називає її "ситуацією". Нещодавно він хвалився, що вихід з Росії багатьох закордонних брендів позитивно вплинув на його компанію, адже це дозволило розширити мережу до майже тисячі магазинів по всій країні. Раніше магазини Уржумцева були й в Україні, але вони давно закрилися. Нагадаємо, що у Мейхер та Уржумцева є дві дочки - 12-річна Анна та 8-річна Марія. У Надії є ще 21-річний син Ігор від попередніх стосунків. 

Надія Мейхер з чоловіком
Надія Мейхер з чоловіком

Ставлення Мейхер до війни в Україні

У 2014 році після початку російсько-української війни Надія Мейхер заявила, що "росіяни та українці – братні народи". Співачка казала про свою аполітичну позицію і те, що сподівається на мирне вирішення "конфлікту". А вже у перші дні повномасштабного російського вторгнення у 2022-му вона записала відео, де подякувала ЗСУ та закликала українців триматися.

Пізніше всі записи зі сторінки артистки пропали. Натомість у шапці профілю російською з'явилася інформація, що тепер вона нібито продюсерка, яка заснувала музичний лейбл у Москві. Виявилося, що акаунт в неї забрав російський продюсер. Сама Мейхер ніяк не коментувала ситуацію зі сторінкою. І про війну теж вже мовчить.  

Колишня сторінка Мейхер в Інстаграмі
Колишня сторінка Мейхер в Інстаграмі

Телеведучий Григорій Решетнік, який свого часу вів з Мейхер "Неймовірну правду про зірок", казав, що його колишня колега, ймовірно, живе в Європі, однак чи разом з нею чоловік-росіянин він не знає. За словами Решетніка, раніше Мейхер говорила, що вона не хотіла жити у Москві, тому вони з чоловіком до повномасштабного вторгнення Росії в Україну проживали у Києві.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.