«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Його доставили до Празького військового шпиталю
Президент Чехії Мілош Земан потрапив до лікарні після переговорів з главою уряду Андрієм Бабішем. Його доставили до Празького військового шпиталю.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на "Радіо Свобода ".
Цю інформацію підтвердили 10 жовтня у лікарні. У госпіталі пообіцяли, що лікарі незабаром прокоментують його стан.
Перед госпіталізацією Земан зустрівся у своїй резиденції за межами Праги з Бабішем. Вони говорили про результати нещодавніх виборів до парламенту.
Земану 77 років, він голосував вдома через слабке здоров'я. за даними чеських ЗМІ, у нього серйозне захворювання печінки, але в прес-службі не коментують стан його здоров'я вже кілька тижнів.
Раніше Інформатор писав, що президент Чехії пересів в інвалідний візок через хвороби.
Також ми повідомляли, що колишнього прем'єр-міністра Італії Берлусконі ушпиталили після перенесеного COVID-19 .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .
Фото: hrad.cz