Праймеріз у Мічигані: перемогу здобули Трамп та Байден, але для демократів є тривожні сигнали

Читать на русском

Значний відсоток базового електорату Демократичної партії бойкотує праймеріз у спробі тиснути на Білий дім і змусити Ізраїль припинити бойові дії проти ХАМАСу

Читать на русском
Трамп та Байден
Виборці-мусульмани можуть допомогти Трампу перемогти в штаті

Значний відсоток базового електорату Демократичної партії бойкотує праймеріз у спробі тиснути на Білий дім і змусити Ізраїль припинити бойові дії проти ХАМАСу

На праймеріз у Мічигані чинний президент США Джо Байден здобув понад 80 % голосів виборців. Водночас тривожним сигналом для кандидата демократів стала відмова приблизно 15 % виборців голосувати за будь-якого. Вважається, що причиною є незгода мусульманського населення з політикою Сполучених Штатів щодо підтримки бойових дій Ізраїлю в Секторі Гази.

Як повідомляє Associated Press, бойкот значної кількості виборців демократичної партії може стати вирішальним чинником на виборах у штаті. Байдену доведеться приділити додаткову увагу цій частині населення, адже це занадто великий ризик для його кампанії.

Натомість колишній президент Дональд Трамп переміг свою конкурентку Ніккі Хейлі в республіканських праймеріз, набравши 68 % голосів проти 26,7 %. Однак видання зазначає, що фаворит консерваторів уперше відчуває серйозний опір частини партії, зокрема вихідців із передмість і людей із вищою освітою, які вважають, що кримінальні переслідування експрезидента є обґрунтованими. Ніккі Хейлі збирається продовжувати боротьбу.

«Фіолетовий штат» Мічіган

Вірогідно, боротьба за пост президента США розгориться саме між Байденом та Трампом, який у лютому здобув найвищий рейтинг прихильності виборців. Мічіган вважають одним із «фіолетових штатів», де приблизно однакові шанси на перемогу мають як республіканці, так і демократи. У 2016 році Трамп здобув перемогу, набравши лише на 11 тисяч голосів більше, ніж його конкурентка Хіларі Клінтон.

У грудні мусульманські общини США, які зазвичай голосують за демократів, організували широкі акції протесту, вимагаючи від Білого дому припинити підтримку Ізраїля в його операції проти терористів ХМАСу. Вони заявляють, що заради цього готові бойкотувати вибори, хоч це автоматично означає додаткові шанси на перемогу для Трампа, який відомий своєю антиісламськими та антимігрантськими поглядами.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Приєднуйтесь до нашого захоплюючого інтерв'ю з Максимом Левківським, технічним директором компанії Skyeton, де ми обговоримо український дрон Raybird-3 та його ключову роль для національної безпеки. Дізнайтеся про технічні характеристики, потужність та перспективи використання цієї передової технології військовими. Обіцяємо цікаву та інформативну розмову!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.