Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
"Укренерго" показало наслідки російського ракетного удару по одній із підстанцій
В "Укренерго" розповіли, що після масованих ракетних атак - ситуація в енергосистемі України ускладнилась. Також у компанії пояснили, чому змушені вдаватися до примусових обмежень споживання до 40% по всій країні.
Про все "Укренерго" повідомляє у Facebook, - передає Інформатор. У компанії запропонували уявити, що більшість головних транспортних розв'язок і мостів на магістральних трасах, якими можна дістатися із заходу на схід, зруйнували і вони більше не придатні для проїзду.
"Потрапити зі Львова до Харкова все ще можливо, але набагато меншими дорогами, пропускна спроможність яких не може забезпечити великий потік автомобілів. Це означає, що час на дорогу, яка була 8–10 годин, може тривати кілька днів. Десь доведеться постояти у пробці і їхати повільніше", – навело приклад "Укренерго".
За словами компанії, саме це відбувається зараз в енергосистемі країни. Лише 15 листопада ворожі ракети пошкодили 15 енергооб'єктів, не працюють тисячі кілометрів магістральних високовольтних ліній. Ця інфраструктура необхідна для видавання електроенергії з електростанцій і передавання із західних регіонів на схід. Для того, щоб утримати стабільну роботу енергосистеми та уникнути ще більших аварій, "Укренерго" змушене вдаватися до примусових обмежень споживання – до 40% у всій країні.
"Такі заходи можна порівняти з роботою регулятора під час заторів на дорогах. Якщо на трасі тривають ремонтні роботи, регулятор зупиняє рух автомобілів з одного боку і пропускає інших. Це єдина можливість проїхати вузькою дорогою за таких обставин", – пояснили у компанії.
В "Укренерго" зазначили, що не можуть показати всіх масштабів руйнувань із міркувань безпеки. Компанія опублікувала фотографію одного прикладу наслідків російських атак. На знімку – трансформатор на одній із великих підстанцій на заході України. У момент влучання в нього без світла залишилося приблизно 400 тис. людей. Таких трансформаторів наразі в енергосистемі десятки. Це обладнання не можна замінити швидко. Проте понад 1000 фахівців "Укренерго" цілодобово працюють над відновленням енергосистеми, запевнили у компанії.
Цього дня рашисти знову здійснили масований ракетний обстріл України. Під ударами ворога одразу декілька регіонів. Серед іншого, відомо про нові зазіхання на столицю, Дніпро, Миколаїв та інші міста та регіону України. Зокрема, ворог знову цілить по наших об’єктам критичної інфраструктури.
Протягом ранку неодноразово повідомлялося про роботу ППО. Також є свідчення про прильоту в декількох регіонах. Ми продовжуємо спостерігати за ситуацією в режимі «онлайн».
Нагадаємо, що ЗСУ знищили ворожий штаб у Мелітополі та два склади боєприпасів: зведення Генштабу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.