Головна
Україна
00:51, 24 Травня
Информатор UA

Интро

Донецька область продовжує страждати від дій окупантів. Cesium випустив нові супутникові знімки, пов'язані з війною рашистської федерації проти України. На цей раз платформа зафіксувала чергові злочини рашистів у Донецькій області. Йдеться про знімки, які демонструють нам наслідки бойових дій у районі міста Лиман. Рашисти били без розбору по всьому місту. За добу ворог з артилерії бив іноді по позиціях наших Збройних сил, та просто хаотично обстрілював цивільні об'єкти. У місті також зафіксували п'ять авіаударів.    Знімки демонструють нам, скільки в місті спалахнуло пожеж. І це справді видно лише місця, де щось спалахнуло. Є також і руйнування, після яких пожеж не було, але це не скасовує того факту, що там люди також втратили свої будинки.  Рашистська федерація продовжує бити та позбавляти наших громадян будинків, роботи та навіть життя. За всі свої злочини відповість кожен окупант! Нагадаємо, що окупанти обстріляли касетними снарядами Херсонську область: загинуло троє людей, є поранені. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Пожежі по всьому місту: з'явилися супутникові знімки наслідків боїв у Лимані

Читать на русском

Рашистська федерація систематично руйнує наші будинки та громадські будівлі

Читать на русском
Пожежі по всьому місту: з'явилися супутникові знімки наслідків боїв у Лимані

Рашистська федерація систематично руйнує наші будинки та громадські будівлі

Донецька область продовжує страждати від дій окупантів.

Cesium випустив нові супутникові знімки, пов'язані з війною рашистської федерації проти України. На цей раз платформа зафіксувала чергові злочини рашистів у Донецькій області. Йдеться про знімки, які демонструють нам наслідки бойових дій у районі міста Лиман.

Рашисти били без розбору по всьому місту. За добу ворог з артилерії бив іноді по позиціях наших Збройних сил, та просто хаотично обстрілював цивільні об'єкти. У місті також зафіксували п'ять авіаударів. 

 

Знімки демонструють нам, скільки в місті спалахнуло пожеж. І це справді видно лише місця, де щось спалахнуло. Є також і руйнування, після яких пожеж не було, але це не скасовує того факту, що там люди також втратили свої будинки. 

Рашистська федерація продовжує бити та позбавляти наших громадян будинків, роботи та навіть життя. За всі свої злочини відповість кожен окупант!

Нагадаємо, що окупанти обстріляли касетними снарядами Херсонську область: загинуло троє людей, є поранені.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.