Повернення «Будівельника» і дві «сотки» - підсумки матчів баскетбольної Суперліги

«Будівельник» програв «Дніпру», а «Київ-Баскет» і «Тернопіль» набрали більше 100 очок кожен. Сезон в Суперлізі набирає обертів.

Про перебіг подій в матчах Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на сайт ФБУ.

16 жовтня команди баскетбольної Суперліги України провели чергові матчі. Свої дебютні поєдинки в сезоні провели «Миколаїв», що подолав спалах коронавірусу, і «Будівельник», який повернувся в Суперлігу після перерви в два з половиною роки.

У першому матчі дня БК «Запоріжжя» приймав «Одесу». Господарі повели 4: 0, на що «Одеса» відповіла точним дальнім кидком Брейлока. «Запоріжжя» змогло піти у відрив і завершило першу чверть з перевагою в 6 очок. Баскетболісти «Одеси» частіше втрачали м'яч, гірше потрапляли в кільце і в результаті пішли на перерву, програючи 13 очок - 40:27 на користь «Запоріжжя». Господарі надалі контролювали хід гри, і не дивлячись на те, що програли останню чверть, домоглися перемоги в матчі 80:66.

У поєдинку «Черкаських Мавп» з «Київ-Баскет» команди провели досить таки результативну першу чверть, яка закінчилася з рахунком 31:27 на користь господарів. Кияни почали скорочувати розрив, і за 5 хвилин до перерви вийшли вперед, але першу половину матчу команди все ж завершили внічию 44:44. А далі гра у господарів повністю розладналася. За всю другу половину матчу «Черкаські Мавпи» набрали всього 23 очка і закономірно поступилися 67: 102.

У матчі відтвореного «Будівельника» з чемпіоном України «Дніпром» господарі після дальнього кидка Джонсона повели 3: 0, але вже на 5-й хвилині гри рахунок став 9: 7 на користь «Дніпра». Дніпряни продовжили лідирувати, і перша чверть завершилася з рахунком 22:21 В користь команди гостей. На 4-й хвилині другої чверті Джонсон вивів «Будівельник» вперед. Кияни повели + 6 очок, і тренер «Дніпра» Денис Журавльов узяв тайм-аут, а також повернув на майданчик Террелла і Дугата. Тимофієнко закинув штрафний, а Террелл вдався точний дальній кидок, і вже тренер «Будівельника» взяв паузу. На перерву команди пішли за рахунку 43:39 на користь господарів.

Під кінець другої хвилини третьої чверті «Дніпро» рахунок зрівняв, а потім Кравцов кидком з-під щита вивів команду гостей вперед. На 6-й хвилині чверті дніпряни вигравали 3 очка, а завершили третю десятихвилинку з + 5. Дальні кидки Закурданева і Дугата зробили перевагу гостей більш ніж комфортним - 17 очок за чотири хвилини до кінця основного часу матчу. «Дніпро» виграв поєдинок, а «Будівельнику» чекає серйозна робота, адже команда в даному складі зібралася буквально перед стартом сезону.

Матчі Суперліги, зіграні 16 жовтня:

• «Запоріжжя» -«Одеса»80:66 (15: 9, 25:18, 21:17, 19:22);
  • «Черкаські Мавпи» - «Київ-Баскет» 67: 102 (31:27, 13:17, 10:33, 13:25);
  • «Миколаїв» - «Тернопіль» 68: 106 (17:33, 15:21, 19:27, 17:25);
  • «Прометей» - «Хімік» 94:72 (27:15, 24:17, 18:20, 25:20);
  • «Будівельник» - «Дніпро» 78:94 (21:22, 22:17 19:28, 16:27).

Наступні матчі розіграшу Суперліги відбудуться 18 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про перемогу збірної України над Іспанією інших результатах Ліги націй.