Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У Білорусі декілька річок вийшли з берегів й затопили населені пункти. По тривозі на місце повені виїхали рятувальники. Вони допомогли евакуюватися людям та домашнім тваринам
У Білорусі природа продовжує лютувати, причому об'єктом її злості часто стає місто Гомель. Цього разу поряд із цим містом прорвало греблю, внаслідок чого затопило будинки в садовому товаристві. Всього за півгодини дачі по вікна занурились у воду.
Все сталося вночі з неділі на понеділок 10 квітня. У садовому товаристві "Росинка-2" прорвало греблю, інформація про це надійшла до рятувальників близько пів на четверту ночі. Вода затопила дачі та гаражі. Людей та тварин евакуювали рятувальники з так званого "Товариства порятунку на воді".
"Буквально за півгодини будинки залило по вікна", - розповіли рятувальники.
На відео від "Товариства порятунку на воді" можна побачити дачну дорогу, яка перетворилася у річку. Водою пливуть дошки, які потік виніс із дворів.
Сильна повінь фіксується і у Жлобинському районі, де через розлив річки Дніпро підтопило, щонайменше, дев'ять населених пунктів. На опублікованих фото водою залиті всі вулиці та ділянки у селах.
Доки триватиме повінь поки що невідомо. Люди намагаються зупинити воду й масово будують греблі, втім потік доволі швидкий, що значно ускладнює можливість врятувати майно.
Пенсіонерка Марія Михайлівна, побачивши рятувальників, просить допомогти прибрати з городу сусідський будинок, який занесло до неї паводком. Найбільше жінка хвилюється за паркан, який дрейфуючий будиночок запросто повалить. У небезпеці також електропроводи: їх може зірвати дахом і знеструмити цілу вулицю.
Операція із порятунку тривала всього 20 хвилин. Рятувальники відтягли будинок з городу пенсіонерки. Для надійності "плавучий" дім приякорили за допомогою сталевого троса - зачепивши за дерево.
Раніше Інформатор писав, що російські окупанти намагались затопити Кривий Ріг.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.