Головна
Україна
Політика
00:04, 16 Вересня
Информатор UA

Интро

Папа Римський Франциск вважає постачання зброї Україні морально допустимим. Ця зброя допомагає Україні захиститися від російської агресії.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters. На запитання, чи правильно з погляду моралі виправляння зброї Україні, Папа Римський відповів, що це допустимо. "Це політичне рішення, яке може бути моральним, морально прийнятним, якщо воно приймається в умовах моралі", - сказав Франциск на прес-конференції.  Він також виклав принципи "справедливої війни" римо-католицької церкви, які допускають пропорційне використання смертоносної зброї для самооборони проти нації-агресора. "Самооборона — це не лише законно, а й любов до батьківщини. Хто не захищає себе, хто не захищає щось, той її не любить. Ті, хто захищає, любить її", - сказав Папа. Понтифік також заявив, що Україні варто продовжувати діалог із рф, оскільки це "єдині розумні двері до миру". "Завжди складно зрозуміти діалог з країнами, які розв'язали війну... це складно, але від нього не можна відмовлятися", - зазначив він. На чиєму боці Папа Римський?  З самого початку повномасштабного вторгнення росії Папа Римський дотримувався дивного нейтралітету. За всі півроку, що росія масово вбиває українців Папа Франциск жодного разу не назвав росію агресором. А останньою заявою про «безвинну Дарʼю» взагалі зрівняв катів та жертв.   На Великдень Папа теж потрапив у скандал, оскільки влаштував символічну ходу, на якій символічно «примирив» Україну та росію.  Також ми розповідали, чи підтримує Папа Римський Франциск путіна та чи приїде він до України.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

Постачання зброї в Україну морально прийнятне для самооборони - Папа Римський

Читать на русском

Самооборона — це не лише законно, а й любов до батьківщини, сказав він

Читать на русском
Постачання зброї в Україну морально прийнятне для самооборони - Папа Римський

Самооборона — це не лише законно, а й любов до батьківщини, сказав він

Папа Римський Франциск вважає постачання зброї Україні морально допустимим. Ця зброя допомагає Україні захиститися від російської агресії. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters.

На запитання, чи правильно з погляду моралі виправляння зброї Україні, Папа Римський відповів, що це допустимо.

"Це політичне рішення, яке може бути моральним, морально прийнятним, якщо воно приймається в умовах моралі", - сказав Франциск на прес-конференції. 

Він також виклав принципи "справедливої війни" римо-католицької церкви, які допускають пропорційне використання смертоносної зброї для самооборони проти нації-агресора.

"Самооборона — це не лише законно, а й любов до батьківщини. Хто не захищає себе, хто не захищає щось, той її не любить. Ті, хто захищає, любить її", - сказав Папа.

Понтифік також заявив, що Україні варто продовжувати діалог із рф, оскільки це "єдині розумні двері до миру".

"Завжди складно зрозуміти діалог з країнами, які розв'язали війну... це складно, але від нього не можна відмовлятися", - зазначив він.

На чиєму боці Папа Римський? 

З самого початку повномасштабного вторгнення росії Папа Римський дотримувався дивного нейтралітету. За всі півроку, що росія масово вбиває українців Папа Франциск жодного разу не назвав росію агресором. А останньою заявою про «безвинну Дарʼю» взагалі зрівняв катів та жертв.  

На Великдень Папа теж потрапив у скандал, оскільки влаштував символічну ходу, на якій символічно «примирив» Україну та росію. 

Також ми розповідали, чи підтримує Папа Римський Франциск путіна та чи приїде він до України. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.