Папа Римський назвав доньку ідеолога "рашистського міру" Дугіна "невинною жертвою війни": реакція МЗС України

Читать на русском

Апостольський нунцій вже був у МЗС

Читать на русском
Папа Римський назвав доньку ідеолога "рашистського міру" Дугіна "невинною жертвою війни": реакція МЗС України

Апостольський нунцій вже був у МЗС

Україна запросила апостольського нунція архиєпископа Вісвалдаса Кулбокаса, аби висловити розчарування словами Папи Римського про загиблу доньку ідеолога "рашистського міру" Дарʼю Дугіну.

Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних прав України, передає Інформатор

Папа Римський Франциск під час загальної аудієнції 24 серпня, у День Незалежності України та день, в який виповнилося рівно шість місяців з моменту повномасштабного збройного вторгнення росії в Україну, назвав пропагандистку Дугіну "невинною жертвою" війни.

"Вісвальдасу Кульбокасу було наголошено, що в Україні глибоко розчаровані словами Понтифіка, які несправедливо прирівнюють агресора та жертву. При цьому викликає нерозуміння рішення Папи Франциска згадати у контексті російсько-української війни смерть російської громадянки на території рф, до якої Україна не має жодного відношення", - наголошується у заяві.

Натомість в МЗС України звернули увагу апостольського нунція на те, що з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Понтифік жодного разу не приділив окремої уваги конкретним жертвам війни, серед яких вже більше 300 українських дітей, які загинули від рук російських окупантів. В українському зовнішньополітичному відомстві висловили сподівання, що надалі Святий Престол уникатиме несправедливих висловлювань, які викликають розчарування серед українців.

Раніше ми розповідали про підрив автомобіля з дочкою одного з головних пропагандистів кремля Дугіна. Вона й сама активно просувала злочинні ідеї батька та закликала до вбивства українців. Проте, як би того не хотіла рф, Україна не причетна до цього підриву.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.