“Любим і мовчим” — це пісня про двох людей, які довго залишаються “просто друзями”, але насправді мають одне до одного значно глибші почуття. Йдеться про ситуації, коли ти засинаєш і прокидаєшся не з тією людиною, з якою хочеш бути, але продовжуєш про це мовчати, бо боїшся зруйнувати дружбу.
Області не відповідають одному або декільком показникам
Станом на 6 вересня Київ та 17 областей не відповідають вимогам для пом'якшення карантину. Поза цим переліком опинилися тільки Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська та Херсонська області.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я.
Показники інфікування та заповнювання ліжок в лікарнях для пацієнтів з коронавірусом перевищені в Києві, Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській та Чернівецькій областях.
Нагадаємо, в Україні за останню добу підтвердили 2107 нових випадків коронавірусної хвороби.Найбільше нових заражених у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській областях, а також в Києві.