"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Випробування на міцність пристрою для відслідковування
Портал CNET вирішив протестувати на міцність пошукові мітки AirTag від Apple, які повинні допомагати знаходити втрачені речі.
Результати тестів опублікували на самому порталі CNET,- передає Інформатор .
Свої мітки Apple анонсувала тільки у квітні. Вони призначені для того, щоб власники могли знаходити зниклі речі за допомогою унікальних систем відстеження.
Очевидно, що при постійному використанні мітки можуть піддаватися різним впливам. Експерти вирішили перевірити, які ушкодження можуть витримати мітки і зберегти свій функціонал.
Розробники заявили, що мітки відповідатимуть ступеню захисту IP67. Він свідчить про те, що пристрій не пропускає пил і може навіть занурюватися ненадовго у воду на глибину до одного метра, не втративши свої функції. Експеримент складався з трьох різних етапів, кожен з яких спрямований на різні типи пошкоджень
Потрапити до пральної машини
Таке з маячком може траплятися постійно - досить забути його у кишені. Дослідники вирішили відправити маячок прямо у холодну воду з використанням миючого засобу. Його протримали в машинці 54 хвилини. Фактично, він перевищив встановлені ліміти.
Під час тесту вирішили також запустити додаток Find My. Звук трекеру зміг пробитися навіть через шум пральної машини. Функція точного пошуку продовжувала працювати весь час прання, хоча сигнал виходив досить слабким.
Коли прання було закінчене, виявилося, що трекер випав з кишені і потрапив прямо до барабану. Це призвело до кількох подряпин на задній кришці, але без критичних проблем. Всі функції продовжили працювати в нормальному режимі.
Замороження
Випробувачі вирішили піти далі, і повністю заморозити прилад. Маячок помістили до форми для льоду і закинули до морозилки на всю ніч. Температура там була -19 градусів за Цельсієм.
У перші кілька годин пристрій продовжував працювати і видавати звук. Коли лід затвердів - звук зник. Після 18 годин у морозильній камері пристрій висушили, і всі його функції знову почали працювати. Правда, не обійшлося без попадання води до батарейного відсіку, але тут допомогла додаткова сушка.
«Випадкове» падіння
Тут все просто - пристрій прикріпили у шкіряному чохлі Spigen до ключів, а потім нібито навмисне кидали на грубу бруківку 10 разів з різної висоти. Це призвело до подряпин на кришці, але всі функції пристрою працювали і надалі.
У підсумку експерти прийшли до наступних висновків - багато випадкових пошкоджень у повсякденному житті можуть призвести більше до косметичних проблем з пристроєм, але його головні функції можуть пережити досить багато випробувань. Також не варто забувати, що захист від води і пилу також може зноситися з часом.
Нагадаємо, що Європейська комісія нещодавно звинуватила Apple у порушенні правил конкуренції, встановлених Європейським союзом .