Головна
Шоу-біз
Кіно
15:46, 12 Серпня
Информатор UA

Интро

Найбільша та найповніша база даних фільмів в інтернеті IMDb (The Internet Movie Database) опублікувала список із 50 фільмів, які рекомендує переглянути, що зрозуміти Україну. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт. Так, серед рекомендацій є фільми минулого століття, сучасні, документальні та художні, короткометражки та повнометражки. Серед них: Людина з кіноапаратом Дзиґи Вертова; Україна в огні Олександра Довженка. Кіноповість присвячена подіям німецько-радянської війни на території України, долі сільської родини та простих селян; литовського режисера Мантаса Кведаравічюса, якого вбили в Маріуполі. Фільм здобув нагороду в Каннах; Крим, як це було Костянтина Кляцкіна; Ентузіазм. Симфонія Донбасу Дзиґи Вертова; Сергія Лозниці; Зима у вогні Євгена Афінеєвського. Стрічка про Майдан та Революцію гідності Будинок Тараса Томенка; Земля блакитна, ніби апельсин Ірини Цілик. Документальний фільм про родину в місті Красногорівка Донецької області; Леоніда Кантера. Кіно про оперного співака Василя Сліпака; Ваш Василь Світлани Рудюк та Олександра Авшарова. Український документальний фільм, присвячений письменникові Василю Стусу. Повний список фільмів можна переглянути тут. Нагадаємо, в Україні створили сайт з вітчизняними фільмами для закордонних глядачів. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут. Головне фото: кадр з українського фільму Будинок , який попав в список рекомендацій

Портал IMDb опублікував список із 50 фільмів, які «допоможуть зрозуміти Україну»

Читать на русском
Портал IMDb опублікував список із 50 фільмів, які «допоможуть зрозуміти Україну»

Серед фільмів є документалки

Найбільша та найповніша база даних фільмів в інтернеті IMDb (The Internet Movie Database) опублікувала список із 50 фільмів, які рекомендує переглянути, що «зрозуміти Україну».

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт.

Так, серед рекомендацій є фільми минулого століття, сучасні, документальні та художні, короткометражки та повнометражки. Серед них:


Повний список фільмів можна переглянути тут.

Нагадаємо, в Україні створили сайт з вітчизняними фільмами для закордонних глядачів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головне фото: кадр з українського фільму «Будинок «Слово», який попав в список рекомендацій

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.