Головна
Світ
16:17, 26 Листопада
Информатор UA

Интро

В суботу, 26 листопада, стало відомо, що помер міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей. Про це з посиланням на прессекретаря МЗС Білорусі Анатолія Глаза повідомляє білоруське державне ЗМІ Белта. Деталі смерті поки невідомі. У повідомленні Белта сказано, що Макей "раптово помер". Інших подробиць не розголошували. Що про нього відомо Володимир Володимирович Макей — білоруський державний діяч і дипломат. Макей був главою МЗС Білорусі 10 років – з серпня 2012 року. В 2020 році, коли в Білорусі проходили масові протести через сфальсифіковані білоруським диктатором Олександром Лукашенком результати виборів, диктатор Білорусі відправив уряд у відставку, але Макею продовжив повноваження, зберігши посаду. У серпні 2020 року на зборах співробітників МЗС Білорусі Макей заявив, що всі, хто не згоден з режимом Лукашенка, мають звільнитися. Нагадаємо, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Україна може бути знищена, якщо не погодиться на умови рф. При цьому, він додав, що закінчення війни не залежить від росії.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Помер міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей

Читать на русском

Деталі смерті невідомі

Читать на русском
Помер міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей
Володимир Макей

Деталі смерті невідомі

В суботу, 26 листопада, стало відомо, що помер міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей. Про це з посиланням на прессекретаря МЗС Білорусі Анатолія Глаза повідомляє білоруське державне ЗМІ Белта. Деталі смерті поки невідомі.

У повідомленні Белта сказано, що Макей "раптово помер". Інших подробиць не розголошували.

Що про нього відомо

Володимир Володимирович Макей — білоруський державний діяч і дипломат. Макей був главою МЗС Білорусі 10 років – з серпня 2012 року. В 2020 році, коли в Білорусі проходили масові протести через сфальсифіковані білоруським диктатором Олександром Лукашенком результати виборів, диктатор Білорусі відправив уряд у відставку, але Макею продовжив повноваження, зберігши посаду. У серпні 2020 року на зборах співробітників МЗС Білорусі Макей заявив, що всі, хто не згоден з режимом Лукашенка, мають звільнитися.

Нагадаємо, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Україна може бути знищена, якщо не погодиться на умови рф. При цьому, він додав, що закінчення війни не залежить від росії. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.