Головна
Україна
17:37, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Україна може бути знищена, якщо не погодиться на умови рф. При цьому, він додав, що закінчення війни не залежить від росії. На думку Лукашенка, Україна "має припинити війну". Про це він заявив російським ЗМІ.  "Справді, все зараз у руках України. Якщо вони не хочуть загибелі величезної кількості людей, якщо вони хочуть важко, складно… Але треба зупинятися. Треба це припинити! Тому що далі буде повне знищення України. Це не те, що Путін говорив задовго до операції, що "загрожуватиме втратою державності України"... Це буде знищення України. Треба зупинитися і все", – заявив Олександр Лукашенко. Лукашенко знищує символи Білорусі  Диктаторський режим Лукашенка в Білорусі видав нову постанову щодо патріотистських закликів. Так, відоме гасло «Жыве Беларусь!» і відгук «Жыве» тепер вважаються проявом нацизму. Відповідну постанову №271 оприлюднили на офіційному Національному правовому порталі Білорусі. Перед цим чимало часу спостерігалися переслідування та арешти за біло-червоно-білий прапор.  Нагадаємо, серед мобілізованих росіян в Білорусі розповсюджується епідемія.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Лякає повним знищенням. Лукашенко зробив цинічну заяву про закінчення війни в Україні

Читать на русском

Білоруський диктатор заявив, що війну може закінчити тільки Україна

Читать на русском
Лякає повним знищенням. Лукашенко зробив цинічну заяву про закінчення війни в Україні
Нелегітимний президент Білорусі виправдовує рф

Білоруський диктатор заявив, що війну може закінчити тільки Україна

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Україна може бути знищена, якщо не погодиться на умови рф. При цьому, він додав, що закінчення війни не залежить від росії.

На думку Лукашенка, Україна "має припинити війну". Про це він заявив російським ЗМІ. 

"Справді, все зараз у руках України. Якщо вони не хочуть загибелі величезної кількості людей, якщо вони хочуть важко, складно… Але треба зупинятися. Треба це припинити! Тому що далі буде повне знищення України. Це не те, що Путін говорив задовго до операції, що "загрожуватиме втратою державності України"... Це буде знищення України. Треба зупинитися і все", – заявив Олександр Лукашенко.

Лукашенко знищує символи Білорусі 

Диктаторський режим Лукашенка в Білорусі видав нову постанову щодо патріотистських закликів. Так, відоме гасло «Жыве Беларусь!» і відгук «Жыве» тепер вважаються проявом нацизму.

Відповідну постанову №271 оприлюднили на офіційному Національному правовому порталі Білорусі. Перед цим чимало часу спостерігалися переслідування та арешти за біло-червоно-білий прапор. 

Нагадаємо, серед мобілізованих росіян в Білорусі розповсюджується епідемія. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.