RU
Головна
Україна
Події
16:08, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

У четвер, 25 листопада, помер колишній міський голова Києва Олександр Омельченко. Близько тижня тому він потрапив до лікарні з ураженням легень через COVID-19. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Telegram-канал нинішнього мера Києва Віталія Кличка. . Про те, що Олександр Омельченко перебуває у лікарні, раніше повідомляв сам Віталій Кличко. Останнім часом Омельченко був депутатом Київради. "Сьогодні не стало Олександра Омельченка... Колишнього міського голови столиці, голови КМДА, народного депутата, депутата Київради. Сан Санич, як ми його називали, завжди був енергійним, з мудрим гумором, порадами досвідченого управлінця. Ми були знайомі багато років"Коли він відвідував мої та поєдинки брата, потім розповідав мені про нюанси політики, зокрема в управлінні столицею, ми могли дискутувати, сперечатися, погоджуватися чи ні.Але Олександр Омельченко любив Київ і був, безумовно, одним з тих, хто творив його сучасну історію.. Висловлюю щирі співчуття родині та близьким Олександра Олександровича Світла пам'ять", - написав Віталій Кличко. Олександр Омельченко був головою Києва з 1999 до 2006 року. Він також був президентом Федерації хокею України (з 1997 до 2006 року) і мав звання Герой України. Останнім часом він був Президентом Асоціації міст України та головою Української партії . Раніше ми повідомляли, що у колонії окупованої Макіївки зарізали українця. Також писали про те, що у в'язниці Грузії помер 32-річний чоловік з України . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Помер колишній мер Києва Олександр Омельченко

Читать на русском
Помер колишній мер Києва Олександр Омельченко

Він помер через коронавірус

У четвер, 25 листопада, помер колишній міський голова Києва Олександр Омельченко. Близько тижня тому він потрапив до лікарні з ураженням легень через COVID-19.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Telegram-канал нинішнього мера Києва Віталія Кличка. .

Про те, що Олександр Омельченко перебуває у лікарні, раніше повідомляв сам Віталій Кличко. Останнім часом Омельченко був депутатом Київради.

"Сьогодні не стало Олександра Омельченка... Колишнього міського голови столиці, голови КМДА, народного депутата, депутата Київради. Сан Санич, як ми його називали, завжди був енергійним, з мудрим гумором, порадами досвідченого управлінця. Ми були знайомі багато років…"Коли він відвідував мої та поєдинки брата, потім розповідав мені про нюанси політики, зокрема в управлінні столицею, ми могли дискутувати, сперечатися, погоджуватися чи ні.Але Олександр Омельченко любив Київ і був, безумовно, одним з тих, хто творив його сучасну історію.. Висловлюю щирі співчуття родині та близьким Олександра Олександровича…

Світла пам'ять…", - написав Віталій Кличко.

Олександр Омельченко був головою Києва з 1999 до 2006 року. Він також був президентом Федерації хокею України (з 1997 до 2006 року) і мав звання Герой України. Останнім часом він був Президентом Асоціації міст України та головою Української партії «Єдність».

Раніше ми повідомляли, що у колонії окупованої Макіївки зарізали українця. Також писали про те, що у в'язниці Грузії помер 32-річний чоловік з України .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .  

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.