"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
«Моя квітнева розгубленість» — це пісня про почуття, які збивають з ніг. Коли фіксація на людині настільки сильна, що хочеться дізнатися про неї все, і неможливо цьому протистояти. У цьому емоційному пориві страшно загубити себе, і хочеться, щоб такі тривожні зміни виявилися просто сном.
Він помер на 82-му році життя
Помер актор Андрій Мягков, відомий за роллю в радянському фільмі "Іронія долі, або З легкою парою!". Він помер на 82-му році життя.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на"РБК".
Як повідомили в прес-службі Московського художнього театру ім. Чехова, де грав актор, причина смерті Мягкова невідома.
Всенародну популярність Мягкову принесли ролі в кіно, зокрема у фільмах Ельдара Рязанова - "Іронія долі, або З легкою парою", "Службовий роман", "Гараж".
Крім того, Мягков зіграв в таких фільмах, як "Брати Карамазови", "Дні Турбіних", "Жорстокий романс" і т.д.
Нагадаємо, 14 листопада помер народний артист СРСР, актор театру і кіно Армен Джигарханян.Він помер на 86-му році життя.
Раніше Інформатор писав, що помер відомий режисер Роман Віктюк .