Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
В Одесі затримали агента РФ, який здавав позиції ЗСУ
Правоохоронці затримали агента Росії в Одесі, який шукав позиції Збройних сил України на території міста та передавав їх ворогу. Серед основних завдань був пошук місця розташування протикорабельного комплексу "Нептун".
Про це повідомляє СБУ, - передає Інформатор. Зокрема, зазначається, зрадник здавав позиції ЗСУ.
"Ворожого поплічника цікавила інформація щодо розташування блокпостів, укріпрайонів та специфіки захисту енергогенеруючих об’єктів на півдні України", - йдеться у повідомленні.
Правоохоронці зазначають, що після "прильотів" по міській інфраструктурі російський агент «доповідав» своїм кураторам про результати ворожого обстрілу. "Затриманим є місцевий житель, який на початку повномасштабного вторгнення вийшов на спецслужби РФ і запропонував їм свою допомогу у війні проти України", - додали в СБУ.
Чоловік також полював за українськими протикорабельними комплексами "Нептун" та планував цю інформацію передати в РФ. Слідчим вдалося затримати чоловіка та повідомити йому про підозру у державній зраді. За місцем проживання затриманого, правоохоронці виявили мобільний телефон і ноутбук із доказами законспірованого листування з окупантами. Чоловіку загрожує довічне позбавлення волі.
У березні цього року в Україні запровадили кримінальну відповідальність за колабораційну діяльність. Згідно з законом, за провадження господарської діяльності у взаємодії з представниками держави-агресора введено кримінальне покарання від штрафу до 170 тисяч гривень до позбавлення волі строком до 5 років.
Від початку повномасштабної війни правоохоронці розпочали 1200 кримінальних проваджень за фактами колабораціонізму. 199 особам повідомили про підозру, серед них найбільша кількість – цивільні. Серед тих справ, що вже направили до суду, найбільше колаборантів виявили у Житомирській області – 33, Сумській – 15, Київській – 10.
Нагадаємо, хакери зі Львова зламували та продавали росії акаунти українців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.