"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
У відео показана драматична історія боротьби між світлом і темрявою. Чорний персонаж, що уособлює сумніви та біль, тримає білого у кайданах, перешкоджаючи його прагненню до свободи та внутрішнього миру. Однак у фіналі чорна героїня переходить на бік світла, зникаючи у сяйві, що символізує прощення, звільнення та новий початок.
Біля станції живуть майже 3 тисячі пінгвінів
У четвер, 20 січня, у світі відзначають День поінформованості про пінгвіни. На честь цього свята українські полярники зі станції «Академік Вернадський» показали своїх милих сусідів — пінгвінів та їхніх дитинчат.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Національний антарктичний науковий центр.
Так, днями біологи біля станції нарахували 2 310 дорослих пінгвінів і 599 пташенят. За словами вчених, цього сезону розмноження пінгвінів відбувалося в непростих умовах. Акваторія була постійно забита льодом, що обмежувало доступ до їжі (ці птахи харчуються крилем).
Свою роль зіграли і рекордні снігопади: хоч пінгвіни пристосовані до цього, але все ж таки були засипані гнізда. Тому кількість малюків менша, ніж у попередні роки. Але незважаючи на це, пташенята ростуть і активно вивчають навколишній світ. Незабаром вони почнуть збиратися в ясла і будуть готуватися до дорослого життя.
«Основний вид на нашому острові – суббантарктичні пінгвіни. Їх також називають «ослами» за характерний крик, який лунає майже цілодобово, або дженту від англійської назви gentoo. Вони масово повертаються до «Вернадського» навесні на шлюбний сезон. У цей час будують гнізда з камінчиків, доглядають, створюють пари (якщо ще не мають) та відкладають яйця. Десь через місяць із них з'являються пташенята. І яйця, і малюків по черзі висиджують обоє батьків», — розповіли полярники.
Загалом у світі існує 18 видів пінгвінів, але не всі з них живуть у районі Антарктиди. Антарктику населяють 12 видів пінгвінів. З них у районі станції «Академік Вернадський» живуть 3: Субантарктичний пінгвін, пінгвін Аделі та Антарктичний пінгвін.
Нагадаємо, українські вчені почали досліджувати звуки тюленів Ведделла у районі станції «Академік Вернадський». Вони навіть записали на відео як «співають» тюлені.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.