«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
Місто буде жити в уже звичному режимі
Відсьогодні Полтава у “помаранчевій" зоні карантину. Влада міста відмовляється дотримуватися карантинних обмежень.
Про це повідомив секретар міськради Олександр Шамота, - передає Інформатор .
Він заявив, що нові карантинні обмеження в місті не будуть впроваджувати, місто буде жити у вже звичному режимі.
«Транспорт повинен працювати в звичайному режимі. Ми не повинні нічого закривати. Ми вже мали жорсткий карантин, ми показали яким чином це все працює. Ми отримали спад економіки, ми отримали дірку в бюджеті, безробіття, і зараз не маємо права наражати людей на небезпеку та позбавляти їх права працювати. Я категорично проти жорстких заходів щодо зменшення кількості транспорту або закриття будь-якого підприємства на території міста», - пояснив Шамота.
Він підкреслив, що держава не пропонує ніяких компенсаторів.
Нагадаємо, на початку серпня міська рада Тернополя на чолі з мером висловлювала протест проти внесення міста до «червоної зони» епідеміологічної небезпеки. У МВС тоді сказали, що влада відповідатиме за кожного загиблого внаслідок таких рішень .
Раніше Інформатор писав, що в Україні нове карантинне зонування:у «червоній» зоні два міста.