Головна
Україна
Події
09:39, 23 Липня
Информатор UA

Интро

Варшавський суд заарештував екс-міністра транспорту Славоміра Новака на 3 місяці. Новак заявив, що вважає своє затримання "політичним актом".Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на видання Polsat News."Варшавський суд заарештував Славоміра Новака і Яцека П. на 3 місяці. Умовний арешт був накладений на Даріуша З., колишнього командира "Грім". Якщо він заплатить заставу в розмірі 1 млн злотих, він буде звільнений", - заявила Мирослава Чир, спікер окружної прокуратури Варшави.Також повідомляється, що проти Новака ведуться два розслідування: в Польщі та в Україні, оскільки він має два громадянства.Нагадаємо, що 20 липня в Укравтодорі провели обшуки через можливі корупційні схеми екс-голови відомства Славоміра Новака.Раніше екс-главу Укравтодору та ще одного бізнесмена затримали в Польщі. Пізніше в Укравтодорі пояснили, навіщо антикорупціонери проводять обшуки в відомстві.

Польский суд заарештував екс-голову "Укравтодору" Новака на 3 місяці

Читать на русском

Польский суд заарештував екс-голову "Укравтодору" Новака на 3 місяці

Читать на русском
Польский суд заарештував екс-голову "Укравтодору" Новака на 3 місяці

Польский суд заарештував екс-голову "Укравтодору" Новака на 3 місяці

Варшавський суд заарештував екс-міністра транспорту Славоміра Новака на 3 місяці. Новак заявив, що вважає своє затримання "політичним актом".

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на видання Polsat News.

"Варшавський суд заарештував Славоміра Новака і Яцека П. на 3 місяці. Умовний арешт був накладений на Даріуша З., колишнього командира "Грім". Якщо він заплатить заставу в розмірі 1 млн злотих, він буде звільнений", - заявила Мирослава Чир, спікер окружної прокуратури Варшави.

Також повідомляється, що проти Новака ведуться два розслідування: в Польщі та в Україні, оскільки він має два громадянства.

Нагадаємо, що 20 липня в Укравтодорі провели обшуки через можливі корупційні схеми екс-голови відомства Славоміра Новака.

Раніше екс-главу Укравтодору та ще одного бізнесмена затримали в Польщі. Пізніше в Укравтодорі пояснили, навіщо антикорупціонери проводять обшуки в відомстві.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.