Польща завершила будівництво стіни на кордоні з Білоруссю

Читать на русском

Польща захистила себе від Білорусі

Читать на русском
Польща завершила будівництво стіни на кордоні з Білоруссю

Польща захистила себе від Білорусі

У Польщі завершилось будівництво стіни на кордоні з Білоруссю. Її почали будувати, щоб ускладнити нелегальну міграцію з Білорусі. Про це повідомив уповноважений уряду Польщі з питань безпеки інформаційного простору Станіслав Жарин.

"Польща завершила будівництво захисного бар'єру на кордоні з Білоруссю. Нелегальний в'їзд до Польщі тепер неможливий. Польський кордон сьогодні є найбільш захищеним у Європі", – заявив Жарин у Twitter.

Такий вигляд має стіна
Прикордонники будуть охороняти зведену стіну

Що цьому передувало

Будівництво паркану на польсько-білоруському кордоні будо необхідним для того, щоби захистити територію Польщі та ЄС від напливу біженців з Білорусі. Будувати паркан на кордоні Польща почала в січні цього року. Робота мала завершитися в середині літа, але вчасно завершити проєкт не змогли

На кордоні звели високу огорожу, обладнану відеокамерами для моніторингу та фіксації руху. За попередніми даними, вартість проєкту обійшлася в 350 млн євро (1,6 млрд злотих).

Підпишіться на наш  Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна  тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.