«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Польща оцінила поточні витрати на українських біженців у 190 млн. злотих
З 1 липня Польща більше не платитиме 40 злотих за українського біженця. У цю суму входило харчування та проживання.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Rzeczpospolita.
«Ми переконані, що багато людей у Польщі здатні стати незалежними та адаптуватися. Але будуть і винятки. Для деяких осіб пільги будуть розширені: інваліди, вагітні жінки або багатодітні», - заявив заступник голови МВС та адміністрації та представник уряду у справах біженців Павло Боссернакер.
Уряд Польщі у спеціальному акті про допомогу біженцям з України спочатку гарантував пільгу на перші 60 днів. Місяць тому продовжили термін ще на 60 днів, але ще раз продовжувати не будуть.
«Ми виплачуємо величезні соціальні фонди – від 300 злотих на кожну особу, до 500 злотих на кожну дитину. Крім того, ми бачимо, що багато українців шукають роботу, та знаходять її. Ми хочемо стимулювати решту до активності. Чотири місяці повного захисту — це, на наш погляд, достатньо часу», — кажуть політики країни.
Так, Польща оцінила поточні витрати на українських біженців у 190 млн злотих (115 тисяч українців подали заявки на PESEL), з яких виплата 40 злотих на особу на день склала цілих 160 млн злотих.
«Станом на 17 травня 2022 року по всій країні було подано понад 190 тисяч заяв. Вони становлять понад 821 млн 910 тисяч злотих», - повідомляють у МВС Польщі.
Як повторно в'їхати до Польщі після 90 днів перебування.
Крім того, які категорії громадян можуть виїхати за кордон.
Також Інформатор писав, що Канада спростила в'їзд для українських біженців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.