«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Кольє» – це стовідсоткове влучання в мої сенси, мою аудиторію та в те, що мені хотілося б нести людям», – розповів автор пісні.
У справі крім замовників також встановлено особу організатора
Силовики затримали трьох фігурантів, причетних до підпалу автівки поліцейського у Херсоні. Всі троє - раніше судимі, замовники і організатор злочину поки знаходяться на волі.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу МВС.
Поліцейські отримали інформацію про те, що невідомі особи з метою особистої помсти і залякування працівника поліції готуються до пошкодження його особистого майна, зокрема - підпалу автомобіля.
Силовики спільно з підрозділом КОРД спланували спецоперацію для їх затримання.
Виконавців затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили їм про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 347 Кримінального кодексу України, тобто, умисний підпал майна поліцейського. Всім трьом загрожує до п'ятнадцяти років позбавлення волі.
Затриманими виявилися троє раніше судимих херсонців. Одному із зловмисників 33 роки, двом іншим - по 31.
Поліцейські також встановили організатора підпалу автомобіля поліцейського, який перебуваючи за кордоном, координував дії виконавців та замовників.
Останніми виявилися два брати, які знаходяться в міжнародному розшуку . Вони були раніше причетні, зокрема, до вбивства підприємця і замаху на вбивство його особистого охоронця, який залишився інвалідом.
Поліцейські продовжують оперативно-розшукові заходи для затримання організатора та замовників злочину.
Раніше Інформатор повідомляв, що у Київській області через рік засудять 46 учасників перестрілки в Броварах.