У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Аналітики проаналізували заяви Путіна та Лаврова в день 80-річницю з дня прориву нацистської блокади Ленінграда
Путін невпевнений у своїй здатності суттєво формувати російський інформаційний простір — це показала його промова на честь прориву радянськими військами блокади Ленінграда. Президент рф повторив стандартну кремлівську риторику про неонацистів та порятунок Донбасу й не обмовився ні словом, щодо початку мобілізації, оскільки така поведінка, скоріш за все, сподобається російським ультранаціоналістичним провоєнним спільнотам, які все частіше критикують російське ведення війни.
Так вважають аналітики американського Інституту вивчення війни.
"Виступ путіна мав символічне значення для внутрішньої російської аудиторії. Його промова, ймовірно, є частиною більшої та відносно нової інформаційної спроби загорнути "спеціальну військову операцію" в більші російські національні міфи про Велику Вітчизняну війну (Другу світову війну), щоб збільшити підтримку росії тривалої війни та збільшення мобілізації", — зазначають в ISW.
У своїй промові глава рф порівняв сучасних російських вояк і війну проти України з радянськими військами, які перемогли "геноцид Ленінграда" нацистської Німеччини. Сказавши, що "українські неонацисти" хотіли б вчинити "геноцид росіян", й тому розпочалася "спеціальна воєнна операція".
Його наративи, звичайно ж підтримав Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров. Він звинуватив Захід у створенні коаліції європейських країн, щоб використовувати Україну у проксі війні, яка має на меті вирішити "російське питання", порівнюючи зі спробами Гітлера шукати рішення для викорінення єврейського населення Європи.
"Прирівняння Лавровим Заходу до нацистської Німеччини та його підтримки України з метою знищення російського народу є смішними і майже напевно спрямовані на внутрішню російську аудиторію. Україна ніколи не погрожувала вдертися або захопити територію за межами міжнародно визнаних кордонів 1991 року. Ні НАТО як альянс, ні будь-яка окрема держава-член не погрожували вторгнутися в росію, не кажучи вже про те, щоб знищити росіян як народ", — нагадали аналітики.
На думку Інституту, ціль такої абсурдної промови Лаврова одна — доповнити риторику путіна та й собі спробувати переконати російський народ у тому, що Україна та її західні прихильники становлять реальну та безпосередню загрозу для території росії та для росіян у їхніх домівках.
Окрім того, що Путін, що Лавров продовжують заперечувати український суверенітет і категорично відмовляються від прямих переговорів з Україною, бо "росія бореться за захист людей, які живуть на її історичних територіях". Лавров прямо заявив, що розмов з президентом України Володимиром Зеленським й бути не може, стверджуючи, що наполягання Заходу на участі України в переговорах є "нісенітницею", оскільки "Захід відповідає за прийняття рішень в Україні". Натомість від "гідних" пропозицій з боку США в Кремлі відмовлятися не будуть.
Нагадаємо, раніше Інститут вивчення війни повідомляв, що в 18 січня президент рф, ймовірно, мав би оголосити мобілізацію російських військ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.