«Ця пісня для мене — історія про щось дуже особисте, навіть інтимне. «Нас нема» — це не про втрату, а про втечу в свій окремий світ, де є тільки двоє. Це про тишу, яка часом голосніша за будь-які слова, про той момент, коли весь світ зникає, і залишається лише тепло дотику та глибина погляду".
Всім любителям приватних поїздок варто продовжити подорожувати після локдауну, адже це підвищує життєвий тонус
Часті поїздки можуть зробити вас на сім відсотків щасливішим. Часті мандрівники більш задоволені своїм життям, ніж люди, які взагалі не подорожують.
Про це повідомляє Tourism Analysis,передає Інформатор .
Пристрасть до подорожей виправдана, переконані психологи.
Учасники опитування, проведеного в Школі управління готельним бізнесом при Університеті штату Вашингтон, розповіли, що відчувають себе щасливішими, подорожуючи.
"У той час як робота, сімейне життя і друзі, відіграють велику роль в загальних звітах про благополуччя, накопичення досвіду подорожей, схоже, робить невеликий, але помітний і стійкий вплив на оцінку задоволеності життям" - уклали психологи.
При цьому, мова йде не про одну поїздку у відпустку, а про систематичні подорожі впродовж року в різні і нові місця.
З 500 учасників опитування не набагато більше половини повідомили, що здійснюють більше чотирьох розважальних поїздок в рік.
Крім того, дослідження показало, що чим більше люди говорять про планування відпустки, тим більша ймовірність, що вони її візьмуть.
Оскільки обмеження на поїздки через COVID-19 в майбутньому почнуть слабшати, дослідження може мати важливі наслідки як для туристів, так і для індустрії туризму, - резюмують туристи.
Раніше Інформатор повідомляв, що світовий туризм втратив майже півтрильйона доларів через пандемію .
Також ми писали, що через пандемію сфера туризму може втратити близько половини робочих місць .