"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Світовим компаніям час визначитися зі стороною
9-го лютого радник голови Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував заяву президентки SpaceX про Starlink для України. Компанія ввела обмеження, аби наші військові не могли використовувати інтернет для військових цілей. Подоляк заявив, що компаніям світу час визначатися, чи вони підтримують свободу та Україну, чи все ж таки допомагають російським вбивцям.
Про це радник голови ОП написав на своїй сторінці в Twitter. Про обмеження від SpaceX ми вже писали раніше. Зокрема, компанія заборонила використовувати свій інтернет Starlink для керування безпілотниками, і начебто вже вжила для цього додаткових заходів. Це може створити деякі незручності для наших бійців на фронті.
Михайло Подоляк попросив SpaceX не вигадувати для України нові перешкоди в нашій боротьбі. На його думку, наразі для світових компаній існує тільки два варіанти, особливо у випадку зі SpaceX, і балансувати між ними не вийде. Потрібно чітко обрати – підтримувати Україну, чи терористів з росії.
Фактично, своїми діями компанія обмежує можливості українських бійців захищати народ нашої країни від агресії з боку рф. Будь-який виліт українського безпілотника – це шанс на порятунок невинних життів, нехай то буде розвідувальний дрон чи ударний безпілотник.
При цьому, директор SpaceX Гвінн Шотвелл заявила, що використання Starlink військовими для зв’язку – це нормально. Проте, вони у компанії «ніколи не хотіли, щоб вони використовували його в наступальних цілях». При цьому, формулювання доволі дивне, оскільки Україна захищає власні території, і ніяк не нападає на інші країни.
Загалом, ситуація зі Starlink виглядає трохи дивною. У SpaceX заявили, що можуть вжити заходів, аби українські військові не використовували інтернет для керування безпілотниками. Начебто, частина цих заходів уже вживається. Водночас, обмежувати зв’язок та використання інтернету в гуманітарних цілях не збираються.
Доля Starlink в Україні поки залишається нестабільно визначеною. Справа в тому, що спочатку фінансувати роботу системи в нашій країні під час війни взявся Ілон Маск зі своєю компанією. Потім він заявив, що не буде цього робити довго, і порадив Пентагону взятися за фінансування. Згодом Маск змінив свою думку, та знову оголосив, що продовжить фінансувати Starlink. У Пентагоні вважаються, що його рішення може змінитися в будь-який момент, тому розглядають фінансування подібних або аналогічних систем у разі потреби.
Нагадаємо, що в Україну потрапила партія небезпечного бальзаму: як він виглядає.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.