«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
Одного члена екіпажу поки не знайшли, рятувальна операція триває
У Чорному морі біля берегів Румунії затонуло вантажне судно "Volgo Balt 179" з українським екіпажем. Двоє людей загинули.
Про це повідомляє румунська компанія "GSP Offshore",передає Інформатор .
На борту знаходилися 13 моряків, двоє людей загинули, один вважається зниклим безвісти. Ще десятьох моряків вдалося врятувати, вони знаходяться у шпиталі корабля GSP Falcon та отримують всю необхідну допомогу.
Міністерство закордонних справ України відкрило гарячу лінію для родичів українців, які перебували на борті затонулого корабля.
"Біля берегів Румунії затонуло судно "Volgo Balt 179" з 13 українцями на борту. 10 моряків врятовані, 2 загиблих, тривають пошуки 1 людини. Консули вирушили до порту Констанца для координації рятувальної операції та надання допомоги", - заявив речник МЗС України Олег Ніколенко .
Родичі українських моряків можуть звертатися на гарячу лінію за телефоном +40212303660.
Нагадаємо, українська судноплавна компанія потрапила під санкції США.Крім того, українських моряків, врятованих із затонулого судна Arvin виписали з лікарні.