Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Атаці також піддалися фармацевтичні компанії з Південної Кореї
Хакери з Північної Кореї намагалися атакувати як мінімум дев'ять організацій в сфері охорони здоров'я. До них належать і розробники вакцини від COVID-19 Johnson & Johnson, Novavax Inc і AstraZeneca.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на агентство Reuters .
За даними розслідування, хакери розпочали атаки з вересня. Вони використовували домени, що імітують мережеві портали для входу в систему, намагаючись обдурити персонал компаній, щоб вони розкрили свої паролі.
Зловмисники також намагалися атакувати киберсистеми британської компанії AstraZeneca минулого тижня. Ця компанія займається розробкою оксфордської вакцини від коронавірусу.
Серед інших цілей хакерів були бостонський медичний центр Beth Israel Deaconess Medical Center (BIDMC), Тюбингенский університет в Німеччині та чотири південнокорейські фармацевтичні фірми: Genexine, Boryung Pharma, Shin Poong Pharm і Celltrion. У компаніях Johnson & Johnson і Novavax відзначили, що обізнані про загрози з-за кордону і виявляють необхідну пильність.
Нагадаємо, в Україні на органи державної влади здійснили 460 кібератак за 2020 рік .
Як писав Інформатор, в липні влада Великобританії заявляла, що Росія намагається викрасти дані про вакцину .