“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У 2022 році нагороджений званням Герой України
Сьогодні, 18 січня, помер військовий та громадський діяч, сотенний УПА, Герой України Мирослав Симчич (псевдо:“Кривоніс”). Поховають легендарного військовика 20 січня на коломийському міському кладовищі "Монастирок". 19 та 20 січня у Коломийській громаді оголосили днями жалоби.
Про смерть Героя України повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук на своїй сторінці у Фейсбук. Відомо також, що парастас за Мирославом Симчичем відбудеться 19 січня о 19:00 в Катедральному соборі Преображення Христового. Похорон розпочнеться 20 січня об 11:00.
"Пишаємося, що у нашому краї була така славетна людина. Його подвиги знатиме і пам’ятатиме не одне покоління українців. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким." - написала Світлана Онищук.
Мирослав Симчич на псевдо "Кривоніс" — український військовий та громадський діяч, сотенний УПА, політв'язень. Кавалер орденів "Свободи" та "За заслуги", почесний громадянин Коломиї, Космача та Львова.
Під керівництвом Мирослава Симчича у 1945 році під Космачем повстанці розгромили каральну дивізію НКВС на чолі з генерал-майором Миколою Дергачовим. Бій тривав три дні. Загалом Мирослав Симчич провів 42 успішні бої.
Радянська влада заарештувала його в 1948 році. Тоді “совєти” таврували Симчича прізвиськами "преступнік і бандіт". Після цього повстанець пройшов 32,5 роки каторги й таборів. 15 листопада 2017 року Косівський районний суд визнав Мирослава Симчича "таким, що підлягає реабілітації на підставі ст. 1 Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні".
У 2022 році з нагоди 80-ліття створення УПА сотенного Карпатського краю Мирослава Симчича нагородили медаллю "80 років УПА". 14 жовтня 2022 року президент Володимир Зеленський присвоїв Мирославу Симчичу звання Героя України з удостоєнням ордена "Золота Зірка".
Раніше Інформатор писав, що під час аварії вертольоту в Броварах загинули Монастрирський та його заступник Єнін.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.